منو

شماره مجازی اپل ایدی apple ID از 93 کشور + آموزش رایگان

خرید شماره مجازی اپل ای دی اختصاصی به صورت آنی مخصوص ساخت حساب کاربری apple با این شماره مجازی ها و وریفای حساب خود در اپل میتوانید از محصولات این شرکت استفاده نمایید
پیامک فقط یک بار برای هر شماره دریافت می‌شود
در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین خرید موفق (گرفتن پیامک ورود) از کشورهای خرید شماره مجازی اپل ایدی آمریکا 2، خرید شماره مجازی اپل ایدی اوکراین، خرید شماره مجازی اپل ایدی سوئد 2 بوده است
کشور هزینه موجودی
۳۷,۰۰۰ تومان ۵۵۳ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۴۲۹ عدد
۱۳۲,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۸۰۷ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۶,۰۰۰ تومان ۶۸۹ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۶۲۲ عدد
۳۳۰,۰۰۰ تومان ۴۷۴ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۷۸۱ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۴۱ عدد
۳۷,۰۰۰ تومان ۲۷۸ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۶۳ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۸۵ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۵۷۴ عدد
۱۴,۰۰۰ تومان ۸۵۰ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۷۰۶ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۲۵۸ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۵۴ عدد
۳۳۰,۰۰۰ تومان ۳۷۶ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۴۷۳ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۷۱۷ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۷۵ عدد
۲۴,۰۰۰ تومان ۶۵۳ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۳۵ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۸۸ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۵۷۹ عدد
۵۳,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۹۹,۰۰۰ تومان ۶۲۶ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۵۴۲ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۴۹ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۵۳,۰۰۰ تومان ۷۵۱ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۸۱۰ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۸۴ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۸۲۲ عدد

سوالات متداول
اعتبار شماره های مجازی خریداری شده از نامبر4 تا چه زمانی است؟ :
سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.
درصورت خروج از اکانت امکان دریافت مجدد رمز ورود هست :
برای حفظ امنیت شماره ها ، فقط و فقط یک بار برای هر شماره کد فعال سازی دریافت خواهد شد و درصورت خروج امکان دریافت رمز فعال سازی نخواهد بود .
هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ :
در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد.
از چه کشور هایی خرید انجام بدهیم تا سریع تر کد دریافت کنیم؟ :
برای اپلیکیشن های مختلف پاسخ متفاوت خواهد بود ، کشور های پیشنهادی ما با علامت مشخص شده اند و لیست کشور ها در ابتدا بر اساس محبوبیت کشور در اپلیکیشن درخواستی بین کاربران مرتب شده است

شماره مجازی اپل آیدی apple id چیست؟

شماره یا سیم کارت مجازی مانند شماره واقعی است که  توسط آن می‌توان پیامک را دریافت، ارسال یا تماس حاصل کرد،  بنابراین این شماره فاقد سیمکارت بوده و برای ثبت و تمدید آن باید هزینه‌ای را بپردازید. حالا ما در اینجا برای وریفای حساب و افتتاح و ساخت apple id از این شماره ها استفاده می کنیم .

برای داشتن اکانت مجازی اپل ای دی از لیست کشور های بالا کشور مد نظر خود را انتخاب کنید، پس از شارژ حساب خود به میزان مورد نیاز اکانت خود را به صورت آنلاین و سریع دریافت کنید.

خرید شماره مجازی اپل آیدی یا استفاده از شماره مجازی رایگان!

امنیت حساب کاربری شما در ای کلود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ارزش ندارد بخاطر مبلغی ناچیز از اپلیکیشن های اشتراکی و یا رایگان استفاده کنید و این عمل حساب کاربری شما رو در معرض خطر قرار خواهد داد اما اگر باز هم تاکید به استفاده از شماره مجازی رایگان دارید در قسمت بلاگ نامبرفور ما اپلیکیشن های رایگان شماره مجازی را برایتان معرفی کردیم.

بهترین پیشنهاد برای ثبت apple ID استفاده از سایت های معتبر فروش شماره مجازی می باشد. میتوانید یک شماره مجازی ارزان اپل ایدی برای صرفه جویی در هزینه هایتان استفاده کنید.

apple ID چیست؟ و چرا شماره مجازی برای اپل آیدی؟

اپل ای دی حساب کاربری شما برای استفاده از محصولات شرکت اپل می باشد و به عبارت دیگه کلید ورود شما به تمامی دستگاه های اپل به صورت یکپارچه می باشد. هر کاربر آیفون، iPad ، iPod و Mac به یک اپل آیدی نیاز دارد ...

اما هزینه این حساب چقدر است ؟ لازمه بدونید حساب کاربری اپل ایدی کاملا رایگان است و شما لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید اما بدلیل تحریم کشور ایران توسط apple امکان ثبت نام با شماره تلفن ایران وجود ندارد و برای همین ما به اجبار یا باید اپل آی دی خریداری کنیم و یا با استفاده از شماره مجازی با هزینه خیلی کمتر از هر کشوری که دوست داریم حساب کاربری خود را افتتاح کنیم.

دلیل برتری خرید شماره مجازی اپل آیدی نسبت به خرید حساب کاربری در این است که شما می توانید از هر کشوری که تمایل داشته باشید حساب کاربری خود را افتتاح کنید. در مرحله دوم خیالتان از امنیت حساب کاربری خود راحت است.


خرید شماره مجازی آمریکا apple id

در سایت نامبرفور شما میتوانید از هر کشوری که تمایل دارید، اکانت خود را ایجاد کنید اما یکی از کشور های پرطرفدار شماره مجازی اپل ایدی امریکا می باشد . برای رفاه کاربران شماره مجازی امریکا از چندین سرویس دهنده مختلف برای استفاده شما کاربران گرامی آماده شده.

در صورتی که با شماره مجازی ایفون امریکا افتتاح حساب خود را انجام دهید برای استفاده از برخی دیگر از اپلیکیشن ها نظیر ایمو به مشکل برخواهید خورد و نمیتوانید با شماره خود داخل آن اپلیکیشن ها ثبت نام کنید.


چطور اپل ایدی بسازم ؟ آموزش تصویری ساخت apple id

روش های مختلفی برای ساخت اپل ایدی وجود دارد اما ما در اینجا یکی از ساده ترین روشهای ایجاد اپل ایدی با کمک شماره مجازی را به شما آموزش خواهیم داد.

برای شروع عملیات نصب لازم است ابتدا برنامه itunes را روی مک بوک و یا سیستم ویندوز خود نصب کنید لازم است قبل از اجرای برنامه حتما فیلتر شکن یا نرم افزار تغییر IP خود را اجرا کنید .

پس از ان داخل نرم افزار ایتیونز ساخت حساب جدید Register یا Create apple ID  را انتخاب کنید اطلاعات شخصی مانند ایمیل و رمز عبور را وارد کنید. بعد از آن از شما کشور و آدرس را میخواهد شما برای هر کشوری که قصد خرید شماره مجازی اپل آیدی را دارید در گوگل بدنبال ادرسش باشید برای مثال اگر قصد خرید شماره مجازی امریکا دارید در گوگل سرچ کنید USA fake address و شماره مجازی که از سایت NUMBER4  خریداری کردید را وارد کنید. پس از دریافت کد فعال سازی اپل ای دی شما اماده استفاده است.


شبانکاره گفت :
سلام این شماره مجازی اپل ایدی هابرای ایفون های جدید کاربرد داره؟ چون اپل ایدی های جدید شماره ایران رو قبول نمی کند پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
بله، شما از هر کشوری تمایل داشته باشید میتونید کد تایید برای اپل ای دی بگیرید
حسین بدری گفت :
من تازه خریدم ببینم چطوره. نظرات بقیه که مثبت بود پاسخ مدیر :
حتما بعد از چند روز نظرتون راجع به خدمات با ما درمیان بگذارید
شریفی گفت :
مرسی از سرعت عمل بالا و پاسخگویی خوبتون
مهدی گفت :
پیگیری و پشتیبانی عالی و به موقع بود
احمد ضیا گفت :
به نظرم میتونید بخرید و لذت ببرید
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت : وب شایان