منو

شماره مجازی اپل ایدی apple ID از 93 کشور + آموزش رایگان

خرید شماره مجازی اپل ای دی اختصاصی به صورت آنی مخصوص ساخت حساب کاربری apple با این شماره مجازی ها و وریفای حساب خود در اپل میتوانید از محصولات این شرکت استفاده نمایید
توجه :
1- حتما قبل از خرید قوانین را مطالعه کنید
2- پیامک فقط یک بار برای هر شماره دریافت می‌شود
در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین خرید موفق (گرفتن پیامک ورود) از کشورهای خرید شماره مجازی اپل ایدی رومانی 2، خرید شماره مجازی اپل ایدی فنلاند، خرید شماره مجازی اپل ایدی لاتویا بوده است
کشور هزینه موجودی
۵۵,۰۰۰ تومان ۳۶۲ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۳۶۹ عدد
۱۹۵,۰۰۰ تومان ۹۵۲ عدد
۱۹۵,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۸۸,۰۰۰ تومان ۹۱۳ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۸,۰۰۰ تومان ۷۰۳ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۹۰۶ عدد
۴۸۶,۰۰۰ تومان ۴۵۹ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۵۵,۰۰۰ تومان ۶۴ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۶۴ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۷۰۱ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۷۱۳ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۵۷۵ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۳۰ عدد
۴۸۶,۰۰۰ تومان ۵۹۳ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۳۵۰ عدد
۱۴۱,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۷۶ عدد
۳۵,۰۰۰ تومان ۸۵۰ عدد
۲۵,۰۰۰ تومان ۵۳ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۴۴۰ عدد
۱۴۶,۰۰۰ تومان ۹۳۷ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۶۴۶ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۲۹ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۷۸,۰۰۰ تومان ۹۶۵ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۹۵۸ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۱۷۴ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۸۳۱ عدد

همه چیز درباره شماره مجازی اپل‌ایدی

یکی از راه حل‌های موجود برای معضل جدید محصولات اپل یعنی ساخت اپل آیدی برای کاربران ios مسلماً استفاده از شماره مجازی اپل‌ایدی می‌باشد. درخواست شماره تلفن برای اپل آیدی برای همه کاربران مورد تحریم مشمول گذشتن از یک پروسه سخت است. بنابراین به کاربران برای فعال‌سازی تلفن همراه استفاده از شماره مجازی اپل آیدی توصیه خواهد شد.
در سال‌های گذشته با وارد کردن‌ایمیل معتبر می‌توانستیم اپل آیدی تلفن همراه خود را بسازیم. اما اخیراً برای دریافت کد تأیید و فعال کردن اپل آیدی علاوه بر وارد کردن‌ایمیل به شماره موبایل نیز نیاز است. با این اوصاف محدودیت‌هایی برای کاربران ایرانی که به دلیل تحریم‌ها بر آن‌ها تحمیل شده‌اند باعث ساخت اپل آیدی از طریق شماره موبایل می‌شود. بنابراین راه حل به نظر استفاده از شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی است که مورد تأیید و استفاده کاربران زیادی قرار گرفته شده است.
استفاده از سرویس دریافت پیامک و استفاده از شماره افرادی در خارج از کشور دو روش برای ساخت اپل آیدی هستند. اما راه حل سومی وجود دارد که بسیار ساده‌تر و مورد تأیید بسیاری از کاربران واقع شده است. راه حل سوم ساده و بدون دردسر مسلماً استفاده از شماره مجازی اپل‌ایدی می‌باشد. در ادامه این مقاله به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.


شماره مجازی اپل آیدی apple id چیست؟

شماره یا سیم کارت مجازی مانند شماره واقعی است که  توسط آن می‌توان پیامک را دریافت، ارسال یا تماس حاصل کرد،  بنابراین این شماره فاقد سیمکارت بوده و برای ثبت و تمدید آن باید هزینه‌ای را بپردازید. حالا ما در اینجا برای وریفای حساب و افتتاح و ساخت apple id از این شماره ها استفاده می کنیم .

برای داشتن اکانت مجازی اپل ای دی از لیست کشور های بالا کشور مد نظر خود را انتخاب کنید، پس از شارژ حساب خود به میزان مورد نیاز اکانت خود را به صورت آنلاین و سریع دریافت کنید.


خرید شماره مجازی اپل آیدی یا استفاده از شماره مجازی رایگان!

امنیت حساب کاربری شما در ای کلود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ارزش ندارد بخاطر مبلغی ناچیز از اپلیکیشن های اشتراکی و یا رایگان استفاده کنید و این عمل حساب کاربری شما رو در معرض خطر قرار خواهد داد اما اگر باز هم تاکید به استفاده از شماره مجازی رایگان دارید در قسمت بلاگ نامبرفور ما اپلیکیشن های رایگان شماره مجازی را برایتان معرفی کردیم.

بهترین پیشنهاد برای ثبت apple ID استفاده از سایت های معتبر فروش شماره مجازی می باشد. میتوانید یک شماره مجازی ارزان اپل ایدی برای صرفه جویی در هزینه هایتان استفاده کنید.

دلایل خرید شماره مجازی اپل آیدی

مشخص است که در صورت نداشتن اپل آیدی تلفن همراه اپل عملاً هیچ استفاده‌ای برای کاربران نخواهد داشت. چون پس از ساخت اپل‌ایدی تلفن همراه اپل فعال خواهد شد. پس از اعلام محدودیت‌های اپل برای کاربران ایرانی و کشور‌های دیگر مانند سوریه و کره شمالی و کوبا فعال‌سازی اپل‌ایدی با معضلاتی برای کاربران این کشور‌ها مواجه شده است.
ظاهراً استفاده از شماره مجازی اپل‌ایدی تنها راه باقی مانده برای کاربران ایرانی است. به هر حال فعال‌سازی تلفن همراه آیفون و استفاده از امکانات این تلفن و استفاده از اپ استور و دانلود نرم‌افزار‌های مختلف دلایل استفاده از شماره مجازی اپل‌ایدی می‌باشند. لازم به ذکر است که خرید سیم کارت کشور‌های دیگر برای ساخت اپل آیدی‌ایده مناسبی نیست و از سوی کاربران استقبال نخواهد شد. چرا که این روش دربردارنده هزینه‌های زیادی برای آنان است. پس منطقی‌ترین و ساده‌ترین روش برای دور زدن تحریم اپل استفاده از شماره‌های مجازی معتبر می‌باشد.

apple ID چیست؟ و چرا شماره مجازی برای اپل آیدی؟

اپل ای دی حساب کاربری شما برای استفاده از محصولات شرکت اپل می باشد و به عبارت دیگه کلید ورود شما به تمامی دستگاه های اپل به صورت یکپارچه می باشد. هر کاربر آیفون، iPad ، iPod و Mac به یک اپل آیدی نیاز دارد ...

اما هزینه این حساب چقدر است ؟ لازمه بدونید حساب کاربری اپل ایدی کاملا رایگان است و شما لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید اما بدلیل تحریم کشور ایران توسط apple امکان ثبت نام با شماره تلفن ایران وجود ندارد و برای همین ما به اجبار یا باید اپل آی دی خریداری کنیم و یا با استفاده از شماره مجازی با هزینه خیلی کمتر از هر کشوری که دوست داریم حساب کاربری خود را افتتاح کنیم.

دلیل برتری خرید شماره مجازی اپل آیدی نسبت به خرید حساب کاربری در این است که شما می توانید از هر کشوری که تمایل داشته باشید حساب کاربری خود را افتتاح کنید. در مرحله دوم خیالتان از امنیت حساب کاربری خود راحت است.


خرید شماره مجازی آمریکا apple id

در سایت نامبرفور شما میتوانید از هر کشوری که تمایل دارید، اکانت خود را ایجاد کنید اما یکی از کشور های پرطرفدار شماره مجازی اپل ایدی امریکا می باشد . برای رفاه کاربران شماره مجازی امریکا از چندین سرویس دهنده مختلف برای استفاده شما کاربران گرامی آماده شده.

در صورتی که با شماره مجازی ایفون امریکا افتتاح حساب خود را انجام دهید برای استفاده از برخی دیگر از اپلیکیشن ها نظیر ایمو به مشکل برخواهید خورد و نمیتوانید با شماره خود داخل آن اپلیکیشن ها ثبت نام کنید.


چطور اپل ایدی بسازم ؟ آموزش تصویری ساخت apple id

روش های مختلفی برای ساخت اپل ایدی وجود دارد اما ما در اینجا یکی از ساده ترین روشهای ایجاد اپل ایدی با کمک شماره مجازی را به شما آموزش خواهیم داد.

برای شروع عملیات نصب لازم است ابتدا برنامه itunes را روی مک بوک و یا سیستم ویندوز خود نصب کنید لازم است قبل از اجرای برنامه حتما فیلتر شکن یا نرم افزار تغییر IP خود را اجرا کنید .

پس از ان داخل نرم افزار ایتیونز ساخت حساب جدید Register یا Create apple ID  را انتخاب کنید اطلاعات شخصی مانند ایمیل و رمز عبور را وارد کنید. بعد از آن از شما کشور و آدرس را میخواهد شما برای هر کشوری که قصد خرید شماره مجازی اپل آیدی را دارید در گوگل بدنبال ادرسش باشید برای مثال اگر قصد خرید شماره مجازی امریکا دارید در گوگل سرچ کنید USA fake address و شماره مجازی که از سایت NUMBER4  خریداری کردید را وارد کنید. پس از دریافت کد فعال سازی اپل ای دی شما اماده استفاده است.

ساخت شماره مجازی اپل آیدی

همانطور که پیشتر گفته شد ساخت شماره مجازی اپل آیدی روشی مورد تأیید و ثابت شده است. چرا که این روش کاملاً قانونی بوده و از سوی سرور اپل تأیید خواهد شد. به طور کلی ساخت شماره مجازی یا به صورت رایگان و یا هزینه بر خواهد بود.
راه‌های مختلفی برای ساخت شماره مجازی نیز وجود دارند که برای کاربرانی که به این شماره نیاز دارند ممکن است پردردسر باشد. همچنین کاربران زیادی از نامعتبر بودن شماره ساخته شده گله دارند. پس با این شرایط راه حل مناسب چه خواهد بود؟
خرید و تهیه شماره مجازی اپل‌ایدی معتبر و بدون دردسر برای این افراد بهترین راه حل برای کاربرانی است که به این شماره نیاز دارند. چرا که وبسایت‌های معتبر در مقابل خرید شما مسئولیت داشته و بهترین و معتبر‌ترین شماره‌های مجازی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

مزایای خرید شماره مجازی اپل‌ایدی از نامبر فور

یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه دهنده شماره‌های مجازی سایت نامبر فور است. نامبر فور در ارائه خدمات مربوط به شماره مجازی فعال و دارای تجربه می‌باشد. در این وبسایت سرویس مخصوصی به عنوان شماره مجازی اپل آیدی برای ارائه به کاربران فعال کرده است.
کاربران با خرید شماره مجازی آپل آیدی از نامبر فور کمترین هزینه را پرداخت می‌کنند. همچنین شماره‌های در اختیار این وبسایت یونیک و اختصاصی می‌باشند که فقط برای ساخت اپل آیدی استفاده می‌شوند. همچنین امنیت و اعتبار این شماره‌ها صد در صد است و کاربر بدون نگرانی منتظر دریافت کد بوده و در نهایت می‌تواند اپل آیدی خود را دریافت نمایند.

امین ده بادگاری گفت :
سلام وقت بخیر
جناب یه سوال داشتم
الان من اگه ازین شماره های مجازی واسه ساخت اپل آی دی از شما خرید کنم،
اکانت اپل آی دی من واسه همیشه فعال هست یا اینکه نه بعد از مدتی یا چندوقت غیرفعال میشه ؟؟
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام وقتتون بخیر
اکانت همیشه برای شماست اما توجه داشته باشید اگر مجدد نیاز به کد پیامکی باشد دیگر شماره دردسترس نیست
امیر سام گفت :
سلام وقت بخیر. ممنون عالی بود اما یه سوال. من برای آپدیت ازش استفاده کردم. بعدا اکه به هر دلیلی از من دوباره شماره بخواد، مهم نیست اون شماره فرق کنه؟
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام
میتونید شماره قبلی رو از قسمت تنظیمات پاک کنید و شماره جدید استفاده کنید
محمد لرستانی گفت :
عالی
سریع و درست
فرشته گفت :
سلام ممنونم از نامبرفور
لعنت به این وضع بخاطر تحریم ها اگر شماره مجازی نباشه انگار از دنیا جدا شدیم
خصوصا اگر شماره مجازی اپل ای دی نباشه یک اپلیکیشن هم نمیشه رو گوشی نصب کرد 😭
علی یاوری گفت :
سلام . من میخوام یک شماره مجازی برای ایفون بخرم اما متاسفانه میگه باید پرداخت انجام بدید . این در حالیه که موجودی دارم. این شماره های که قلب شکسته جلوشونه مشکل دارند؟
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام وقتتون بخیر
چون سفارش فعال دارید باید منتظر بمانید تا وضعیت سفارش قبلی مشخص شود
شماره هایی که قلب جلوشونه کاربران تجربه بهتری ازشون دارند و راحت تر کد دریافت میکنید
لیلامشکانی گفت :
سلام وقت بخیر برای دریافت کد فعال سازی چه باید بکنم ؟
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام
بعد از سفارش بالای لیست کشورها جایی که نوشته منتظر پیامک بهتون نمایش داده میشه
حسین گفت :
سلام
من یکی دو بار از سایتتون خرید کردم و خیلی واقعا راضیم مرسیییییی
فدایی گفت :
سلام کد دوم چرا برام نمیاد
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام وقتتون بخیر
فقط یک بار کد فعالسازی دریافت می شود
ابوالفضل کریمی گفت :
سلام و روز بخیر....
من امروز هر چی سعی کردم که کد تأیید ارسال‌ بشه اما متاسفانه همش لغو درخواست میخوره....
راهنمایی کنین لطفا
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام وقتتون بخیر از کشورهایی که در 24 ساعت گذشته کد داشتن استفاده کنید
احمدرضا فرهادی گفت :
سلام کد چرا ارسال نمیشه؟
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
در صورتی که بعد از ۵ دقیقه موفق به دریافت کد نشدید میتونید سفارش لغو کنید و مجدد شماره بگیرید
فریبا گفت :
سلام من برای سه تا گوشی همینطوری حساب ایکلود ساختم

ممنون 😍
شبانکاره گفت :
سلام این شماره مجازی اپل ایدی هابرای ایفون های جدید کاربرد داره؟ چون اپل ایدی های جدید شماره ایران رو قبول نمی کند
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام وقتتون بخیر
بله، شما از هر کشوری تمایل داشته باشید میتونید کد تایید برای اپل ای دی بگیرید
حسین بدری گفت :
من تازه خریدم ببینم چطوره. نظرات بقیه که مثبت بود
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
حتما بعد از چند روز نظرتون راجع به خدمات با ما درمیان بگذارید
شریفی گفت :
مرسی از سرعت عمل بالا و پاسخگویی خوبتون
مهدی گفت :
پیگیری و پشتیبانی عالی و به موقع بود
احمد ضیا گفت :
به نظرم میتونید بخرید و لذت ببرید
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت شماره مجازی : وب شایان