منو

خرید شماره مجازی کلاب هاوس 👋 clubhouse

کلاب هاوس یک اپلیکیشن صوتی و گفتگو محور است که در ابتدا برای نسخه های ios ارائه شد و سپس نسخه اندرویدی آن نیز منتشر گردید. در این قسمت می‌توانید برای خرید شماره مجازی کلاب هوس اقدام کنید و با استفاده از این شماره های مجازی داخل clubhouse به فعالیت بپردازید. در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین خرید موفق (گرفتن پیامک ورود) از کشورهای خرید شماره مجازی کلاب هوس اسپانیا 2، خرید شماره مجازی کلاب هوس ایتالیا ۲، خرید شماره مجازی کلاب هوس آمریکا 2 بوده است
کشور هزینه موجودی
۱۴,۰۰۰ تومان ۳۳۲ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۹۸ عدد
۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۱۳۲,۰۰۰ تومان ۵۳۷ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۱۹ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۸۰۸ عدد
۴,۸۰۰ تومان ۱۹۲۴۹ عدد
۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۶۹۵ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۵۵ عدد
۹۹,۰۰۰ تومان ۲۳۵ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۳۳۴ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۴۴ عدد
۱۴,۰۰۰ تومان ۵۵ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۶۴ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۷۶ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۵۷۴ عدد
۱۴,۰۰۰ تومان ۵۰۲ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۵۹ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۳۰ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۵۴ عدد
۹۹,۰۰۰ تومان ۱۵۲ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۲۵ عدد
۱۳,۰۰۰ تومان ۳۵۰ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۷۵ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۳۴۷ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۸۹ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۲۱۱ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۹ عدد
۵۳,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۹۹,۰۰۰ تومان ۲۷۱ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۹۹ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۵ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۷۲۳ عدد
۴۰,۰۰۰ تومان ۲۳۶ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۲۷ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۸۴ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۶۴۸ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۲۷۴ عدد

سوالات متداول
اعتبار شماره های مجازی خریداری شده از نامبر4 تا چه زمانی است؟ :
سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.
درصورت خروج از اکانت امکان دریافت مجدد رمز ورود هست :
برای حفظ امنیت شماره ها ، فقط و فقط یک بار برای هر شماره کد فعال سازی دریافت خواهد شد و درصورت خروج امکان دریافت رمز فعال سازی نخواهد بود .
هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ :
در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد.
از چه کشور هایی خرید انجام بدهیم تا سریع تر کد دریافت کنیم؟ :
برای اپلیکیشن های مختلف پاسخ متفاوت خواهد بود ، کشور های پیشنهادی ما با علامت مشخص شده اند و لیست کشور ها در ابتدا بر اساس محبوبیت کشور در اپلیکیشن درخواستی بین کاربران مرتب شده است

شماره مجازی یک راهکار مجازی در بستر اینترنت بوده که به سرورهای مخابراتی وصل است و بدون دریافت سیم‌ کارت می ‌توان از آن شماره در اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی مختلف مانند کلاب هاوس استفاده کرد. کلاب هاوس اتاق های مخصوص دارد که در برخی از آنها لازم است تا با شماره کشورهای مشخص شده وارد شوید، به همین جهت استفاده از شماره مجازی این امکان را به افراد می ‌دهد که از فضای خصوصی این اتاق ها نیز استفاده کنند.


ثبت نام در کلاب هاوس با شماره مجازی


کلاب هاوس یک اپلیکیشن صوتی و گفتگو محور است که در ابتدا برای نسخه های ios ارائه شد و سپس نسخه اندرویدی آن نیز منتشر گردید. این برنامه با استفاده از کدهای دعوت که به کاربران اختصاص می دهد، می تواند جلوی ساخت اکانت های فیک و تقلبی را بگیرد.
 از مهمترین دلایل محبوبیت و رشد این اپلیکیشن حضور سلبریتی ها و گفتگوی زنده آنها است که در فضای کلاب هاوس امکان صحبت کردن همزمان با هزاران نفر وجود دارد. در این اپلیکیشن در حال حاضر استفاده از لایو تصویری و متنی وجود نداشته و فقط ارتباط از طریق گفتگوی صوتی است.
پس از دریافت شماره مجازی، نحوه ثبت نام در کلاب هاوس بدین صورت است که ابتدا باید از طریق دوستان و اطرافیانتان که کلاب هاوس دارند، کد خود را فعال کنید. با فرستادن کد برای افرادی که در این فضا هستند و با دعوت کردن آنها از شما، سپس می توانید با وارد کردن شماره مجازی خود در اپلیکیشن و وارد کردن کد دعوت وارد فضای کلاب هاوس شوید.
برای دانلود میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید

لینک های دانلود کلاب هاوس:

نسخه iOS (اپل) از اپ استور نسخه اندروید از پلی استور - نسخه ویندوز از گیت هاب - نسخه macOS


 


خرید شماره مجازی ارزان مخصوص کلاب هاوس


در کلاب هاوس تمامی مکالمات در لحظه اتفاق می ‌افتند و هیچ ادیت و ویرایشی در آن صورت نمی گیرد. همچنین امکان حضور ۵ هزار نفر در هر اتاق در هر حاضر وجود دارد، به همین جهت افراد زیادی تمایل دارند تا در این فضا فعالیت کنند.
 برای فعالیت در فضای کلاب هاوس نیاز به تهیه شماره مجازی مخصوص کلاب هاوس است که باید این شماره ها را حتماً از سایت های معتبر تهیه کنید، تا بتوانید بدون مشکل در کلاب هاوس ثبت نام کرده و در آن فعالیت داشته باشید.
انتخاب سایت نامبر فور می تواند بهترین انتخاب برای خرید شماره مجازی ارزان مخصوص کلاب هاوس باشد. چرا که با در نظر گرفتن ویژگی های شماره های ارائه شده بهترین شرایط خرید را عرضه می کند.

 

نحوه ساخت شماره مجازی


نحوه ساخت شماره مجازی از چند طریق مختلف انجام می شود و برخی از این روش ها به صورت رایگان و بدون هزینه است و امکان دسترسی به ۱۲۰ کد در سراسر جهان را به وجود می ‌آورند.
اما برخی از شماره های مجازی به صورت اشتراک سالانه و ماهانه کار می کنند و برای استفاده از خدمات آنها نیاز است که هزینه را پرداخت نمایید.
معمولاً شماره های رایگان دارای محدودیت زمان استفاده بوده و امنیت بالایی هم ندارند؛ به همین جهت ممکن است در مسیر استفاده از آن مسدود شده یا از دسترس خارج شود.
بهتر است جهت ساخت شماره مجازی شرکت‌ های ارائه دهنده معتبر را شناسایی کرده و از طریق آنها این شماره ها را دریافت نمایید که در میان شرکت ‌های ایرانی سایت نامبر فور یکی از بهترین این مراکز است.

 

خرید اینترنتی شماره کلاب هاوس

 
از آنجایی که تهیه شماره مجازی برای کلاب هاوس موجب می شود تا این برنامه با سرعت بالاتری بر روی گوشی نصب شده و آماده استفاده گردد؛ به همین جهت راه های مختلفی برای تهیه این شماره به وجود آمده است.
خرید اینترنتی شماره کلاب هاوس یکی از بهترین روش های تهیه این شماره ها بوده؛ چرا که بر بستر اینترنت از اقصا نقاط کشور بدون محدودیت می توان شماره های مختلف کشورهای گوناگون را تهیه نمود.
مزایای زیادی که خرید شماره کلاب هاوس از طریق آنلاین به وجود می آورد عبارتند از:
•    ارائه شماره مجازی و آموزش کار با آن
•    امکان راه اندازی سریع و آسان
•    تهیه شماره هایی با رعایت حریم خصوصی و مسائل امنیتی
•    پرداخت هزینه مناسب و منطقی

 


قیمت شماره‌ مجازی کلاب هاوس


استفاده از شماره مجازی در سال های اخیر محوبیت زیادی پیدا کرده و برای راه ‌اندازی شبکه‌ های اجتماعی مختلف مانند کلاب هاوس کاربرد دارد.
معمولاً شماره های مجازی موجب کاهش هزینه و ایجاد اعتماد بیشتر در کسب و کارها و فعالیت در شبکه‌ های اجتماعی می گردد. به همین سبب نیاز است تا قیمت شماره مجازی کلاب هاوس برای افراد متقاضی تهیه آن مشخص گردد.
قیمت شماره مجازی کلاب هاوس با توجه به کد کشور مقصد و نحوه تهیه شماره مشخص می گردد. وب سایت عرضه کننده نیز یک عامل موثر در تعیین قیمت این شماره ها است.
مجموعه نامبر فور جزء مراکز خاصی است که با در نظر گرفتن تمامی شرایط اقتصادی این شماره ها را با کمترین قیمت ممکن به نسبت سایر سایت های فروشنده و با امنیت بالا ارائه می کند.اگر برای واتس اپ هم نیاز به شماره مجازی دارید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به خرید کنید. شماره مجازی های واتس آپ نامبر فور این امکان را به شما میدهد تا با حفظ حریم خصوصی خودتان در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید.

خرید شماره مجازی واتس آپ

سایت نامبرفور از ۲۱۰ کشور مختلف برای واتس آپ شماره مجازی ارائه می‌دهد.سجاد محسنی زاده گفت :
پیامک کد ورودی نمیاد پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر، این مورد عادی هست به دلایل زیادی امکان داره اتفاق بیوفته، لطفا ۲۰ دقیقه منتظر بمانید در صورتیکه کد دریافت نکنید خودکار سفارش لغو و هزینه به حساب کاربری شما برگشت داده می شود
ممد گفت :
اقا خدایی خوبید من مشتری ام
Amirreza گفت :
شماره اومده ولی پیامکش نمیاد پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر در صورتی که کد تایید دریافت نکنید پس از ۲۰ دقیقه هزینه به حساب کاربری شما برگشت داده میشه
نادیا روشن گفت :
تفاوت هزینه ده برابری شماره مجازی امریکا و امریکا۲ در چیه ؟ پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
سرویس دهنده تفاوت دارد و همچنین شماره هایی که با قلب مشخص شده اند دارای کیفیت بالاتری هستند
سامان گفت :
من امرپز پول پرداخت کردم ولی هیچ پیامی دریافت نشد متاسفانه پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
خرید شما بررسی شد ، شما فقط افزایش موجودی دادید، حسابتون شارژ شده میتونید کشور مد نظرتون رو انتخاب کنید و شماره رو دریافت کنید
با تشکر
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت : وب شایان