منو

شماره مجازی دیسکورد ارزان +تحویل آنی

خرید شماره مجازی دیسکورد از کشورهای مختلف مانند شماره دیسکورد آمریکا هلند آلمان با کیفیت بالا تحویل آنی
توجه :
1- حتما قبل از خرید قوانین را مطالعه کنید
2- پیامک فقط یک بار برای هر شماره دریافت می‌شود
در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین خرید موفق (گرفتن پیامک ورود) از کشورهای خرید شماره مجازی دیسکورد آلمان 2، خرید شماره مجازی دیسکورد آمریکا 2، خرید شماره مجازی دیسکورد آرژانتین 2 بوده است
کشور هزینه موجودی
۲۶,۰۰۰ تومان ۵۳۵ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۲۱۱ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۶۲۶ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۷۸۰ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۲۹۳ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۵,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۲۰ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۵۱۵ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۵۶۸ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۵۶۷ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۸۸۵ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۲۲۳ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۸۷۳ عدد
۱۴,۰۰۰ تومان ۸۴ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۶۲۸ عدد
۲۶,۰۰۰ تومان ۲۶۱ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۳۵۱ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۲۶۰ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۳۶۰ عدد
۲۴۳,۰۰۰ تومان ۷۴۷ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۵۳۸ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۸۸۶ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۴۱۹ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۳۵۴ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۴۵۴ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۵۳۴ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۵۳۲ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۱۶۱ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۸۶۷ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۲۱۵ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۲۴۶ عدد
۴۴,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۶۴ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۹۲۱ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۷۸۴ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۲۵۱ عدد
۲۲,۰۰۰ تومان ۸۴۱ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۳۴۱ عدد
۱۳۷,۰۰۰ تومان ۷۴ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۲۱۷ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۲۴۶ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۴۲۹ عدد
۱۸,۰۰۰ تومان ۴۶۳ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۶۸۳ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۱۸۴ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۶۸۱ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۳۸۲ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۹۸ عدد
۳۵,۰۰۰ تومان ۴۶۱ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰۶ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۷۶ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۴۰۰ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۸۹۶ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۵۹۵ عدد

خرید شماره مجازی دیسکورد Discord

اگر شما هم اهل بازی هستید حتما نام دیسکورد را شنیدید، برای ثبت نام در دیسکورد میتوانید با استفاده از خرید شماره مجازی دیسکورد با کشور دلخواه تان داخل وارد برنامه شوید.

دیسکورد یک پلتفرم تماس در بستر شبکه است و به طور ویژه هنگام بازی آنلاین از ان استفاده می شود برای اطلاعات بیشتر میتونید به پست "اطلاعات مفیدی در خصوص discord" مراجعه کنید

شماره مجازی دیسکورد

برای استفاده از دیسکورد در شرایط فعلی نیاز به شماره مجازی دیسکورد برای ثبت نام دارید. از آنجا که سرورهای دیسکورد در اواخر سال 98 دچار محدودیت شدند در نتیجه کاربران ایرانی و گیمرهای زیادی با مشکل عدم اتصال با سرورها مواجه شدند و این محدودیت تا به حال برداشته نشده است. در نتیجه کاربران ایرانی مجبور شدند برای ثبت نام در این نرم افزار پیام رسان به آی پی کشورهای دیگر وصل شوند و یا یک شماره دیسکورد مجازی تهیه کنند.


با توجه به اینکه امکان نصب این نرم افزار از مارکت های ایرانی وجود ندارد شما به راحتی می توانید این برنامه را در مارکت های خارجی و با فیلتر شکن نصب کنند و سپس با یک شماره مجازی اکانت خود را فعال کنید.
کاربران ایرانی برای اینکه به راحتی وارد این برنامه شوند و در آن ثبت نام کنند می توانند شماره های دیسکورد در انواع otp که کد یکبار مصرف دریافت می کنند را تهیه کنند.

دیسکورد چیست ؟

اگر گیمر هستید حتماً نام دیسکورد برای شما آشنا بوده و چه بسا در این بستر بازی کرده باشید. در شرایط فعلی کاربر ایرانی برای ورود به دیسکورد و بهره بردن از امکانات و خدمات آن به شماره مجازی دیسکورد نیاز دارد. کاربران ایرانی به سرور دیسکورد وصل نمی‌شوند و دلیل آن همان تحریم‌های اعمال شده بر روی کاربران ایرانی است. کاربران ایرانی برای ثبت نام و حضور در این نرم‌افزار نیاز به‌ ای پی کشور‌های دیگر دارند. البته این روش هزینه بر و پیچیده می‌باشد و عملاً از سوی کاربران منسوخ شده است.


شماره مجازی دیسکورد چیست؟

شماره مجازی دیسکورد برای ثبت نام و ساخت اکانت در برنامه دیسکورد ایجاد و راه‌اندازی شده است. این شماره مجازی دارای ویژگی‌هایی است که این ویژگی‌ها میان شماره‌های مجازی تقریباً مشترک است. شماره مجازی مذکور همانند سایر شماره‌های مجازی دیگر قابل لمس نیست و جسم فیزیکی ندارد و به صورت دیجیتالی ارائه می‌شود.

مزیت های خرید شماره مجازی دیسکورد

طبق مطالب بالا می‌توان نتیجه گرفت خرید شماره مجازی دیسکورد راه حل موجود برای رفع محدودیت‌ها می‌باشد. برای نصب برنامه دیسکورد باید با فیلترشکن وارد مارکت‌های خارجی شد و آن را دانلود کرد. پس از دانلود و نصب برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری نیز به شماره مجازی اختصاصی نیاز خواهید داشت.
بسیاری از وبسایت‌های ایرانی پنل خدمات و امکانات ارائه شماره مجازی ارائه می‌کنند. در این پنل‌های خدماتی خرید شماره مجازی دیسکورد امکان‌پذیر است. بنابراین برای دریافت این شماره نیاز است تا به وبسایت معتبر و مطمئن مانند نامبرفور مراجعه کرد. همچنین شماره دریافتی ایمن باشد به این معنی فقط مختص به خود شما بوده و دارای اعتبار باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شماره مجازی دیسکورد بپردازیم لطفاً همراه ما باشید.

دلایل خرید شماره مجازی دیسکورد

گفته شد که دیسکورد یکی از بهترین پلتفرم‌های بازی برای گیمر‌ها می‌باشد. همچنین بهترین بستر برای تبادل اطلاعات میان گیمر‌ها و برقراری ارتباط با هم تیمی‌ها در حین بازی شناسایی شده است. شماره مجازی دیسکورد برای ورود به این نرم‌افزار نیاز است که اهمیت آن قطعاً مزایای استفاده از این پلتفرم می‌باشد.


این اپلیکیشن فقط برای انجام بازی به صورت آنلاین نبوده و از خدمات متنوع آن می‌توان سود برد. به این صورت این برنامه فقط برای گیمر‌ها نبوده اگرچه گیمر‌ها در این فضا بازی می‌کنند و بازی و دارایی‌های خود را خرید و فروش می‌کنند.
همچنین امکان تبادل اطلاعات و تبادل نظر در این فضا در زمان بازی برای آنان وجود دارد. علاوه بر آن برای کسانی که در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت دارند ایجاد حساب کاربری در دیسکورد برای آنان لازم و ضروری می‌باشد. بنابراین دلایل خرید شماره مجازی دیسکورد و ورود به این برنامه را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد؛
•    امکان بازی آنلاین در بستر برنامه
•    تبادل نظر با دوستان و هم تیمی‌ها در حین بازی
•    استفاده از آن به عنوان رسانه اجتماعی و ارسال و دریافت پیام و امکان برقراری تماس
•    تبادل اطلاعات و پیدا کردن افرادی که به یک بازی علاقه دارند
•    خرید و فروش دارایی‌ها توسط گیمر‌ها و تبادل اطلاعات میان آن‌ها
•    خرید و فروش ارز‌های دیجیتالی و امکان بررسی ارز‌ها و تحلیل بازار‌ها در این پلتفرم

معایب خرید شماره مجازی دیسکورد

شماره مجازی ساخته شده برای بلیزارد فقط برای این سرویس قابل استفاده می‌باشد و نمی‌توان از آن در ساخت اکانتهای دیگر مانند شماره مجازی تلگرام و یا شماره ومجازی واتساپ استفاده کرد.
شماره دیسکورد خریداری شده فقط یکبار امکان دریافت کد دارد. در غیر این صورت و عدم دریافت کد لازم است تا هزینه خرید به مشتری استرداد شود. به طور معمول در بازه زمانی ۱۰ تا ۲۰ دقیقه‌ای کد به این شماره ارسال می‌شود. پس از پایان این زمان بعید است که کدی از سوی کاربر دریافت شود.

تعرفه خرید شماره مجازی دیسکورد

کشور‌های مختلفی اقدام به ساخت این نوع از شماره مجازی کرده‌اند که ممکن است با قیمت‌های مختلف عرضه شوند. بنابراین تعرفه تعیین شده در وبسایت‌های مختلف ممکن است با اختلاف جزئی نمایش داده شوند. شماره مجازی صادر شده فقط برای شما و استفاده شما می‌باشد و تا زمانی که فعال است برای شما باقی خواهد ماند. البته این ویژگی مختص به شماره‌های مجازی معتبر و غیر رایگان است.
ممکن است شماره مجازی مورد استفاده در دیسکورد از سوی سرور این نرم‌افزار شناسایی نشود و یا حتی مسدود شود. در این صورت باید از شماره مجازی مخصوص دیسکورد استفاده شود چون این شماره‌ها از سوی سرور دیسکورد بهتر و سریع‌تر احراز هویت می‌شوند.
مبلغ ارائه شده در پنل خدماتی وبسایت‌های مختلف متفاوت است اما وبسایت‌ نامبرفور دربالا جلوی لیست کشورها به صورت شفاف قیمت را برای شما محاسبه کرده است

شماره مجازی دیسکورد برای چه کسانی مناسب است؟

می‌دانیم که شماره مجازی دیسکورد فقط برای ورود به برنامه دیسکورد طراحی شده است. بنابراین این شماره مجازی تنها برای کسانی مناسب است که قصد ورود به دیسکورد را داشته باشند. این شماره قابل استفاده برای این برنامه بوده و نمی‌توان برای ساخت اکانت دیگر از آن استفاده کرد.
بنابراین برای کسانی که طبق متن فوق گیمر‌های حرفه‌ای باشند و یا کسانی که به تبادل اطلاعات و معاملات دارایی‌ها نیاز دارند استفاده از شماره دیسکورد برای آنان یک نیاز است. به صورت کلی استفاده از شماره دیسکورد برای کاربران ایرانی و سایر کاربر کشور‌های مورد تحریم راه‌اندازی شده است.
همچنین لازم به ذکر است که ورود به دیسکورد بدون محدودیت سنی است. بنابراین بسیاری از افراد که به دلیل محدودیت سنی مجاز به ورود برخی از رسانه‌ها نیستند دریافت شماره مجازی دیسکورد برای ثبت نام در این برنامه برای آنان لازم می‌شود.

پلتفرم‌های پذیرنده دیسکورد

اپلیکیشن دیسکورد در واقع یک پیام‌رسان گروهی است که در میان گیمر‌ها و کاربران عادی بسیار محبوب شده است. این رسانه و یا این نرم‌افزار بر روی پلتفرم‌های و یا سیستم‌های ویندوز، اندروید، مک و ios در دسترس کاربران قرار گرفته می‌شود.
در واقع دیسکورد برای تمامی پلتفرم‌های موجود راه‌اندازی شده است. این برنامه با برنامه‌های زیادی از جمله توییتر، میکسر، شماره مجازی یوتیوب، استیم، فیسبوک، ایکس باکس و... همگام‌سازی شده است. به این صورت با استفاده از اطلاعات پلتفرم‌های دیگر می‌توان به این رسانه‌های به صورت همزمان دسترسی داشت.

فاطمی گفت :
منظورتون از تحویل آنی شماره دیسکورد چیه
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام وقتتون بخیر یعنی پس از خرید شماره مجازی دیسکورد به صورت آنلاین و انی شماره در اختیار شماست و لازم نیست مشخصات اکانت خود را برای ما ارسال فرمایید
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت شماره مجازی : وب شایان