منو

خرید شماره مجازی g2g - از ۵۳ کشور

شماره مجازی برای ثبت نام در سایت g2g ویژه گیمر های عزیز ایرانی - تحویل آنی شماره مجازی از ۵۳ کشور بدون نیاز به اطلاعات اکانت شما در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین خرید موفق (گرفتن پیامک ورود) از کشورهای خرید شماره مجازی G2G آمریکا 2، خرید شماره مجازی G2G روسیه 2، خرید شماره مجازی G2G قزاقستان 2 بوده است
کشور هزینه موجودی
۵۱,۰۰۰ تومان ۲۳۳ عدد
۲۵۳,۰۰۰ تومان ۱۵۲۱ عدد
۲۵۳,۰۰۰ تومان ۲۷۱ عدد
۲۵۳,۰۰۰ تومان ۷۹۲ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۱۱,۰۰۰ تومان ۱۰۳۳ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۱۴۹۵ عدد
۶۳۲,۰۰۰ تومان ۳۲۰ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۲۰۴۷ عدد
۵۱,۰۰۰ تومان ۲۷۷ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۶۵۳ عدد
۲۶,۰۰۰ تومان ۱۰۷ عدد
۵۱,۰۰۰ تومان ۱۰۴۶ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۵۰۰ عدد
۶۳۲,۰۰۰ تومان ۳۴۸ عدد
۲۴۱,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۱۹۰,۰۰۰ تومان ۷۶۵ عدد
۵۱,۰۰۰ تومان ۱۷۵۹ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۲۹۹ عدد
۳۲,۰۰۰ تومان ۳۵۸ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۴۷۹ عدد
۱۹۰,۰۰۰ تومان ۱۷۵۹ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۱۰۱۷ عدد
۳۸,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۱۲۷,۰۰۰ تومان ۱۱۹۱ عدد
۳۸,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۱۲۷,۰۰۰ تومان ۱۳۷ عدد
۵۱,۰۰۰ تومان ۷۸۴ عدد
۶۴,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۳۸,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد

معرفی شماره مجازی G۲G

G۲g مخفف عبارت game to gamer است که یک سایت یا محیط امن برای بازی گیمر‌ها و تبادل نظر آنان در این پلتفرم می‌باشد. تبادل نظر و اکانت در این سایت و خرید و فروش ارز‌های مجازی برای تقویت عملکرد بازی‌ها و تبادل آیتم در بازار‌های مختلف از خدمات عالی سایت g۲g می‌باشند.
شماره مجازی G۲G یکی از سایت‌های جذاب برای بازی‌های آنلاین است که بسیاری از گیمر‌ها و کاربران ایرانی دوست دارند در این سایت حساب کاربری ایجاد نمایند. اما خب به دلیل همیشگی متأسفانه کاربران ایرانی نمی‌توانند حساب کاربری ایجاد کنند. شماره مجازی g۲g راه حلی برای دور زدن تحریم ایرانی‌ها برای ورود به سایت مزبور خواهد بود.

خدمات مربوط به شماره مجازی G۲G

خدمات ارائه شده در این پلتفرم فروشی می‌باشند که گیمر‌ها برای خرید این خدمات باید ابتدا حساب کاربری افتتاح کنند. پس از آن می‌توانند اقدامات بعدی برای خرید خدمات و بهره‌برداری از امکانات سایت جی تو جی را انجام دهند.
شماره مجازی g۲g یکی از انواع شماره مجازی است که از سوی کشور‌های مختلف فقط برای سایت مزبور صادر می‌شوند. به این معنی شماره مجازی مخصوص g۲g فقط برای این سایت و ساخت اکانت در این سایت کاربرد دارد. در ادامه این مقاله به دلایل خرید این شماره مجازی و مزایای استفاده از آن خواهیم پرداخت.

دلایل خرید شماره مجازی G۲G

ساخت اکانت در سایت g۲g نیاز به شماره مورد تأیید تیم مدیریت این سایت دارد.
•    در زمان ساخت اکانت کاربری بایستی از شماره‌ای مورد تأیید سایت استفاده کرد. برای ساخت اکانت در محدوده ایران تنها راه حل استفاده از شماره مجازی g۲g می‌باشد.
•    خدمات ارائه شده در سایت مزبور بر اساس عرضه و تقاضا و نوع بازی تعیین قیمت خواهد شد. برای خرید این خدمات و بهره از امکانات سایت به ایجاد کاربری و استفاده از شماره مجازی g۲g نیاز دارد.
•    در بستر سایت می‌توان ارز‌ها و آیتم‌های بازی را خرید و فروش کرد. بنابراین می‌توان گفت تنها دلیل ورود به این سایت بازی و تبادل اطلاعات بازی با کاربران دیگر نیست. بلکه کسب درآمد نیز دلیل دیگر ورود به g۲g است. در این صورت گیمر‌ها برای تبادل اطلاعات و دارایی‌ها خود نیز به کردیت کارت‌های بین‌المللی دارند. همچنین می‌توان حساب کاربری خود را به اطلاعات بانکی متصل کرد تا به خرید و فروش ارز دیجیتال در این بستر پرداخت.
•    گیمر‌های حرفه‌ای از بازی کردن کسب درآمد می‌کنند و این سایت یکی از بهترین محیط‌های کسب درآمد و بازی کردن برای گیمر‌ها می‌باشد.
•    بنابراین دلایل خرید شماره مجازی g۲g؛ ایجاد حساب کاربری در سایت g۲g برای بازی و تبادل اطلاعات میان گیمر‌ها است. همچنین از طریق تبادل درآمد و همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال می‌توان کسب درآمد داشت.

اهمیت خرید شماره مجازی G۲G

یکی از امکاناتی که می‌توان از خدمات سیم کارت واقعی بدون استفاده فیزیکی استفاده کرد شماره مجازی است. امکانات شماره مجازی متفاوت می‌باشد. به هر حال ارسال و دریافت پیامک، دریافت تماس و توانایی برقراری تماس و.. از امکانات این شماره می‌باشند.
حال شماره مجازی بر اساس نیاز برای سایت و اپ‌های مختلف از سوی کشور‌های مختلف صادر می‌شود. شماره مجازی g۲g یکی از انواع شماره‌های مجازی است که مختص برای سایت g۲g ساخته و صادر می‌شود. شماره مجازی g۲g در واقع یک شماره تلفن است که فاقد جسم فیزیکی بوده و برای ساخت اکانت کاربری وارد کردن آن در فرم ثبت نام سایت جی تو جی لازم می‌باشد. کد تأیید برای شماره پس از وارد کردن آن ارسال می‌شود و فرد پس از آن قادر به ثبت نام خواهد بود.
این شماره و استفاده از آن ایمن بوده و آی پی فرد از سوی مدیریت وب سایت شناسایی نخواهد شد. یعنی موقعیت جغرافیای کاربر معلوم نیست و از این جهت ابرانی بودن کاربر معلوم نخواهد بود. به علاوه با استفاده از این شماره می‌توان از تمامی مزایای فوق استفاده کرد.
شماره مجازی مربوطه تنها راه ثبت نام در سایت g۲g می‌باشد. استفاده از این شماره برای چه کسانی مفید خواهد بود یا به عبارتی برای استفاده چه کسانی شماره مجازی جی تو جی مناسب می‌باشد؟ در ادامه نیز به این موضوع خواهیم پرداخت.

شماره مجازی G۲G برای چه کسانی مناسب است؟

شماره مجازی g۲g از سوی بسیاری از کشور‌ها به منظور استفاده افراد مختلفی صادر می‌شود. افراد زیادی از ایجاد اکانت در سایت g۲g بهره می‌برند. بنابراین شماره مجازی g۲g برای این افراد مناسب خواهد بود.
یکی از جذابیت‌های سایت مذکور استفاده از فعالیت و خدمات سایت بدون محدودیت سنی است. بنابراین افرادی که به دلیل محدودیت سنی نمی‌توانند فعالیت‌های مشابه سایت g۲g را در سایت‌های مختلف انجام دهند به این سایت ورود پیدا می‌کنند.
همچنین افراد یا گیمر‌هایی که برای فروش بازی‌های آنلاین به بستر و محیط g۲g نیاز دارند به شماره مجازی g۲g نیاز خواهند داشت. گیمر‌ها برای بالا بردن امکانات بازی‌های آنلاین در پلتفرم g۲g و همچنین تبادل اطلاعات با گیمر و کاربران دیگر به ساخت اکانت و شماره مجازی مربوط به این سایت نیاز دارند.
استفاده از این برنامه به عنوان رسانه اجتماعی در میان برخی از کاربران مرسوم شده است. در صورتی که نیاز به داشتن حساب کاربری در سایت جی تو جی داشته باشند به شماره آن نیز قطعاً نیاز پیدا خواهند کرد. مبادلات دارایی و خرید و فروش ارز دیجیتال نیاز به محیط امن و سریعی دارد. سایت g۲g یکی از بستر‌های عالی برای این کار می‌باشد. پس به شماره مجازی g۲g نیاز خواهند داشت. استفاده از این شماره فقط برای کاربران ایرانی نیست. بسیاری از کاربران اروپایی و آمریکایی برای ساخت یک اکانت امن و یا چند اکانت در این برنامه از شماره مجازی g۲g استفاده خواهند کرد.

خرید شماره مجازی G۲G از نامبر فور

راه حل‌های زیادی برای خرید و یا داشتن شماره مجازی g۲g وجود دارند. کسانی که تصمیم به خرید چنین شماره مجازی دارند بایستی از فعال بودن شماره و ایمن بودن آن اطمینان داشته باشند. قطعاً وب سایت و یا افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند بسیارند پس لازم است به وب سایتی مراجعه کرد که دارای اعتبار کافی باشد.
نامبر فور کی از سایت‌های فعال در زمینه ارائه انواع شماره مجازی است. شماره مجازی g۲g یکی از انواع شماره‌های مجازی است که در پنل خدماتی نامبر فور وجود دارد. با استفاده از نامبر فور می‌توان شماره مجازی g۲g مطمئن و ایمن را خریداری کرد و از آن در ایجاد اکانت استفاده کرد.

علی اکبر پورباقر گفت :
سلام شماره های شما فقط 1 بار پیامک روش میاد ؟ شماره نیوزلند دارید واسه کرایه سالانه ؟
پاسخ شماره مجازی نامبرفور :
سلام وقتتون بخیر
بله . فقط یک بار کد فعالسازی دریافت میشه
متاسفانه اجاره شماره مجازی نداریم
میتونید از سایتای همکار استفاده کنید
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت شماره مجازی : وب شایان