منو

خرید شماره مجازی تلگرام ۱۰۰٪ امن و دریافت فوری

برای خرید شماره مجازی اختصاصی و بدون ریپورت تلگرام از لیست زیر کافیه کشور مد نظرتون رو انتخاب کنید، پیشنهاد ما کشور های هلند، فرانسه، تلگرام آمریکا ۲ هست . همانطور که گفتیم شماره ها اختصاصی است اما قبل از اقدام به دریافت کد شماره اختصاص یافته را در گوشی خود ذخیره کرده و سپس در تلگرام بررسی کنید ‌که قبلا ثبت نام نکرده باشد.
شماره های بدون ریپورت تلگرام با ستاره نمایش داده شده اند، تنها محدودیت شماره های بدون ستاره این است که نمی توانید به شخصی افراد پیام دهید.
در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین خرید موفق (گرفتن پیامک ورود) از کشورهای خرید شماره مجازی تلگرام فرانسه، خرید شماره مجازی تلگرام برزیل، خرید شماره مجازی تلگرام روسیه 2 بوده است
کشور هزینه موجودی
۵۶,۲۸۰ تومان ۴۳۲ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۶۲,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱۵۹ عدد
۴۲,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۱۰۷ عدد
۸۰,۰۰۰ تومان ۲۲۷ عدد
۸۰,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۳۱,۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۵۲,۵۰۰ تومان ۳۰ عدد
۱۱۲,۵۰۰ تومان ۲۱۴ عدد
۹۹,۰۰۰ تومان ۱۰۸ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۲۶۳ عدد
۳۷,۵۰۰ تومان ۴ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۶۶۲ عدد
۴۲,۸۰۰ تومان ۹۹۸ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۲,۰۰۰ تومان ۷۰ عدد
۳۱,۷۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۱۱۲,۵۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۴۶۲,۰۰۰ تومان ۱۲۱ عدد
۷۵,۰۰۰ تومان ۳۳ عدد
۳۸,۳۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۵,۰۰۰ تومان ۲۹۷ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۸ عدد
۵۲,۵۰۰ تومان ۱۰۵ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۲۴,۰۰۰ تومان ۱۰۳ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۰۷ عدد
۴۳,۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۴۵,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۳۵,۹۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۱۳۲,۰۰۰ تومان ۱۶۲ عدد
۸۲,۵۰۰ تومان ۱۵۹ عدد
۹۹,۰۰۰ تومان ۱۰۲ عدد
۴۵,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۲۴,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۹۰۶ عدد
۶۷,۵۰۰ تومان ۶۵۴ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۲۷ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۴۲,۰۰۰ تومان ۱۰۱ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۰۸ عدد
۸۲,۵۰۰ تومان ۲۷۷ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰۶ عدد
۷۵,۰۰۰ تومان ۹۳۹ عدد
۶۳,۰۰۰ تومان ۲۶۱ عدد
۸۰,۰۰۰ تومان ۱۱۵ عدد
۴۳,۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۷۵,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۱۱ عدد
۲۱,۰۰۰ تومان ۱۰۲ عدد
۴۲,۰۰۰ تومان ۱۸۴ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۴۲,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۵۳,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۰۲ عدد
۳۴,۵۰۰ تومان ۴ عدد
۳۷,۵۰۰ تومان ۱۵۴ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰۳ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱۰۱ عدد
۵۲,۵۰۰ تومان ۱۰۴ عدد
۴۵,۰۰۰ تومان ۴۴۶ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۸۸ عدد
۷۵,۰۰۰ تومان ۲ عدد
۹۰,۰۰۰ تومان ۳۷۱ عدد
۶۶,۰۰۰ تومان ۱۰۱ عدد
۵۲,۵۰۰ تومان ۸۵۲ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۴۶۲ عدد
۷۵,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۳۷,۸۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۷۵,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۹۰,۰۰۰ تومان ۱۴۶ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱۰۳ عدد
۳۰,۳۰۰ تومان ۱ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۶۵ عدد
۳۷,۵۰۰ تومان ۱۱ عدد
۴۲,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۴۲,۰۰۰ تومان ۱۰۰ عدد
۴۲,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۵۲,۵۰۰ تومان ۲۴۹ عدد
۳۳,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۷۵,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۲۱,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۵۸۵ عدد

سوالات متداول
اعتبار شماره های مجازی خریداری شده از نامبر4 تا چه زمانی است؟ :
سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.
درصورت خروج از اکانت امکان دریافت مجدد رمز ورود هست :
برای حفظ امنیت شماره ها ، فقط و فقط یک بار برای هر شماره کد فعال سازی دریافت خواهد شد و درصورت خروج امکان دریافت رمز فعال سازی نخواهد بود .
هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ :
در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد.
از چه کشور هایی خرید انجام بدهیم تا سریع تر کد دریافت کنیم؟ :
برای اپلیکیشن های مختلف پاسخ متفاوت خواهد بود ، کشور های پیشنهادی ما با علامت مشخص شده اند و لیست کشور ها در ابتدا بر اساس محبوبیت کشور در اپلیکیشن درخواستی بین کاربران مرتب شده است

خرید شماره مجازی ارزان تلگرام

در نامبر۴ در کنار کیفیت بالای شماره های مجازی، بحث قیمت اهمیت زیادی داشته و ما تمام تلاش خودمون رو انجام میدیم تا شماره های مجازی تلگرام با قیمت ارزان و پایین در اختیار شما قرار بگیرند، برای همین به شما توصیه می‌کنیم تا قیمت و کیفیت ما را با سایر سایت خرید شماره مجازی مقایسه کنید.


سوالی که کاربران زیادی پرسیدند؛ آیا شماره‌های مجازی ارزان تلگرام امنیت دارند؟
جالبه بدونید سرویس های ما فقط بخاطر تفاوت اپراتور و قیمت آنها در کشورهای مختلف دارای قیمت متفاوتی هستند و همه شماره های مجازی نامبرفور ایمن بوده و فقط یک بار کد فعالسازی برای آنها گرفته خواهد شد.


برای مشاهده ارزان ترین شماره های تلگرام  کافیه بالای لیست بالا از قسمت فیلتر بر اساس قیمت ارزان ترین شماره مجازی را مشاهده و انتخاب کنید،اگر قیمت برای محدوده جغرافیایی خاصی مد نظر شما هست، از همون قسمت می‌توانید فیلتر رو روی انتخب قاره بگذارید و قیمت ضماره مجازی های آمریکا و یا شماره مجازی های اروپا و یا سایر قاره ها رو مشاهده کنید.خرید شماره مجازی بدون ریپورت تلگرام

تلگرام محدودیت هایی در نظر گرفته برای بعضی کشور ها بیشتر و برای بعضی کمتر ، ما این موضوع را با علامت ستاره به شما نشان داده ایم تا شما شماره های با محدودیت کمتر را به راحتی تفکیک کنید و بتوانید خرید شماره مجازی تلگرام بدون ریپورت انجام دهید.

توجه داشته باشید تمام شماره های تلگرام دارای محدودیت ابتدایی‌ یک هفته برای ارسال پیام به کشوره های غیر کشوری که شماره را دریافت کردید می باشند.

کشور هایی که با قلب علامت گذاری شده اند پیشنهاد نامبرفور هستند و کاربران قبلی از این کشور ها رضایت بیشتری داشته اند.

در سایت نامبرفور میتوانید ترتیب را روی محبوبیت بگذارید و ببینید کاربران چه کشور هایی را بیشتر انتخاب کرده اند.
خرید شماره مجازی بدون ریپورت تلگرام با یک نگاه سریع و انتخاب یکی از کشورهای ستاره دار امکان پذیر هست.آموزش نصب و فعالسازی تلگرام با استفاده از شماره مجازی

نصب و فعالسازی تلگرام با استفاده از شماره مجازی تفاوتی با نصب معمولی نداره، مثل فیلم بالا نسخه رسمی تلگرام را از پلی استور و یا اپ استور دانلود کنید.
در مرحله بعد در سایت نامبرفور ثبت نام کنید و حساب کاربری خود‌ را از طریق یک کارت عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین شارژ کنید.
بعد از انتخاب کشور‌ مد نظرتان در صورتی که موجودی شماره وجود داشته باشد روی خرید بزنید تمام...
شما به صورت آنی شماره را دریافت می‌کنید ، بعد از وارد کردن شماره در اپلیکیشن رسمی و ارسال کد ‌توسط تلگرام در همین صفحه کد برای شما به نمایش در خواهد آمد. امکان دریافت همزمان شماره تلگرام و شماره مجازی واتساپ فراهم نیست


در صورتی که کد دریافت نکنید پس از ۲۰ دقیقه هزینه به حساب کاربری شما برگشت داده میشه.
پس از ورود به تلگرام حتما نام و نام خانوادگی مناسبی برای خود انتخاب کنید.
برای حفظ امنیت بیشتر حساب کاربری خود‌ در تلگرام لازم است رمز دو مرحله ای تلگرام را فعال کنید . اگر روش فعال سازی را نمی‌دانید در زیر به صورت تصویری توضیح داده شده.

خرید بدون محدودیت شماره مجازی تلگرام

شما کاربر گرامی برای خرید شماره مجازی تلگرام محدودیتی ندارید و به هر تعداد که لازم داشته باشید می‌توانید از نامبرفور شماره مجازی دریافت کنید برای خرید انبوه شماره مجازی هم به خاطر داشته باشید با شارژ حساب کاربری شما بیش از ۵ میلیون تومان ۱۱ درصد بعنوان هدیه خرید انبوه دریافت خواهید کرد.

برخی از سوالات متداول در زمینه خرید شماره مجازی برای سرویس تلگرام که کاربران زیادی از ما پرسیده اند :

۱. آیا در صورت خروج از اکانت تلگرام به هر دلیلی مثلاً سوختن گوشی امکان دریافت مجدد رمز ورود وجود دارد؟!
متاسفانه خیر، فقط و فقط یک بار برای هر اکانت رمز ورود داده می‌شود و بعد از اون ما هیچ دسترسی به هیچ عنوان به شماره نداریم.


۲. هر چی خرید می‌کنم پیامک دریافت نمی‌کنم، راهکار چیه؟
پیشنهاد ما کشور هایی هست که در ابتدا گفته شده اما برای همه کشور ها کد فعال سازی دریافت خواهد شد. اگر کد نمی‌گیرید به این نکات توجه کنید، اولاً از ip کشوری که شماره خریداری کرده اید استفاده کنید .
دوماً بعد از روشن کردن نرم افزار تغییر دهنده ip دیتا و کش اپلیکیشن تلگرام را حذف کنید . در ۹۰‌درصد مواقع با همین دو کار ساده به راحتی برای اپلیکیشن تلگرام کد را دریافت می‌کنید.


۳. اگر پیامک دریافت نشه هزینه از جیبم رفته ؟!
نه به هیچ وجه اگر بعد از ۲۰ دقیقه پیامک دریافت نکنید هزینه به حساب کاربری شما برگشت داده میشه.


۴. با ورود با شماره مجازی چه اتفاقی برای شماره اصلیم خواهد افتاد؟ آیا اطلاعات اون اکانت پاک میشه ؟
نه، هیچ اتفاقی برای اکانت های دیگه شما نخواهد افتاد با نصب تلگرام اصلی شما قادر خواهید بود با سه شماره همزمان وارد تلگرام‌شوید .


۵. شماره مجازی تلگرام اصلأ چی هست؟
شماره های مجازی در واقع مانند یک سیم کارت حقیقی امکان دریافت پیامک رو برای کاربران فراهم می‌کنند با این تفاوت که شما دسترسی به سیم کارت ندارید و پیامک‌ در سایت نامبرفور به شما نمایش داده می‌شود. البته در سایت نامبرفور یک محدودیت دیگه هم وجود داره و اونم اینکه فقط یک بار برای شماره پیامک دریافت میشه و حصن سایت نامبر۴ اینه که اگر پیامک نیاد هزینه ای از شما کسر نمیشه ❤️


۶. تفاوت سایت نامبرفور با سایر سایتهای فروش شماره مجازی چیه؟!
در نامبر۴ از چندین سرویس دهنده و اپراتور مختلف استفاده شده تا برای همه سرویس ها و اپلیکیشن ها شماره داشته باشیم.تنوع کشور ها، شماره ها و همینطور ‌قیمت ها زیاده به راحتی شماره ای با قیمت ۲.. ۳ هزار تومانی هم پیدا می‌شه . همه چی اتوماتیک انجام می‌شه و لازم‌نیست منتظر اپراتور بمونید . دارای نماد اعتماد هست.


۷ تفاوت سایت نامبرفور با اپلیکیشن ها و سایتهای شماره مجازی رایگان تلگرام چیه؟!
در یک جمله تفاوت زمین تا آسمونه... اینجا شماره و پیامک فقط به شما داده میشه در صورتی که اکثر این سرویس ها عمومی هستند و اعتبار چندانی ندارند.( پنیر مجانی کجا پیدا می‌شه؟ درسته😉)


۸ برای خرید شماره مجازی تلگرام کجا پیام بدم و به چه شماره کارتی پول واریز کنم؟
لازم نیست پیام بدید داخل همین صفحه یا انتخاب شماره مورد نظرتون وارد درگاه پرداخت خواهید شد با هر یک از کارت‌های شبکه شتاب می‌تونید پرداخت رو انجام بدید و پس از شارژ حساب از همین صفحه شماره رو تحویل می‌گیرید و پیامک هم تو همین صفحه بهتون نشون داده میشه.


خرید آنلاین شماره تلگرام

یکی از خدمات تخصصی ما در نامبرفور فراهم کردن امکان خرید شماره تلگرام و استفاده از اکانت های مجازی تلگرام می باشد. شما در سریع ترین زمان ممکن حساب کاربری خود را در شبکه اجتماعی راه اندازی کنید یکی از ملزومات هر کسب و کار در فضای اجتماعی تلگرام شماره مجازی هست.

چطور خرید آنلاین شماره تلگرام را انجام بدم ؟ کافیه وارد سایت number4.ir شوید و پس از انتخاب کشور به صورت فوری و لحظه ای شماره تلگرام خود را تحویل بگیرید بعد از اون تمومه اول این شماره رو چک میکنید که کسی قبلا در تلگرام با اون شماره ثبت نام نکرده باشه و در آخر این شماره رو وارد تلگرام یا telegram X می‌کنید (توجه داشته باشید حتما برای استفاده از اکانت مجازی تلگرام از نسخه های رسمی تلگرام استفاده کنید)  در مرحله بعد وقتی کد فعال سازی به نامبرفور برسد کنار شماره آنرا به شما نشان خواهد داد.


نکته اخر

چرا منتظری ؟ همین الان اکانت مجازی تلگرام خود رو از لیست بالا انتخاب کن و خریدتو تکمیل کن

رادمهر گفت :
ممنون از سایت خوبتون من مغازه دار هستم و تقریبا 1 ساله دارم شماره مجازی تلگرام میخرم از شما و تا الان هیچ مشکلی نداشتم. مرسی از پشتیبانی خوبتون
محمد اربابی گفت :
سلام.من توی تلگرام اگه به بیش از سه گروه همزمان یه پیامی رو ارسال کنم دیگه پیام هام ارسال نمیشه و ده دقیقه بعد توی سه تا گروه دیگه پیام های دیگم ارسال میشه و همین داستان هست.شماره هلند هم کیفیت بالا هست دارم پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
جز سیاست های تلگرام هست و از بیرون ما نمیتونیم کنترلی روی این سیاست ها و تغییرشون داشته باشیم
سجاد مظهریعبلس گفت :
شماره کجاست من خرید زدم ولی شماره ندیدم پاسخ مدیر :
سلام ، شماره بالای لیست کشور ها به شما اختصاص داده شده و منتظر دریافت پیامک است
احمد گفت :
تلگرام خریدم ضد ریپورت ولی ریپورت میشم پاسخ مدیر :
سلام
شماره ها ریپورت نیستند اما اینجور نیستن که هرگز ریپورت نشن با گزارش کاربران و... شماره ها امکان ریپورت شدن دارند
حسین رجبی گفت :
قیمت شماره مجازی تلگرام عمده رو میخواستم پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
قیمت های موجود رقابتی بوده و تمایل ما به فروش شماره مجازی ارزان تلگرام بوده اما باز هم شما با شارژ بالای یک میلیون تومان ده درصد از طرف ما هدیه میگیرید
لطفی گفت :
سلام دوستان من امروز دوتا سفارش دادم فوق العاده بود
قیمت که مناسبه
همچی عالی
فرزانه مح. گفت :
در کل خوبه کار راه بندازه
زهرا گفت :
سلام من مخاستم یه شماره مجازی بخرم لطفا کممممکم کونید پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
خیلی ساده بعد از شارژ حساب کاربریتون میتونید از کشور مد نظرتون خریداری کنید
رفیعی گفت :
سلام
من به صورت انبوه نیاز به شماره مجازی تلگرام دارم؟ پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
موردی نداره شما با شارژ بالای یک میلیون تومان ده درصد از طرف ما هدیه میگیرید و میتوانید شماره مجازی انبوه تلگرام بگیرید
محمدحسن گفت :
عالی واقعا خیلی عالیه
لیلا امینی گفت :
سلام ارادت
من که واقعا از سایت خوبتون لذت بردم ...
تشکر
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت : وب شایان