منو

شماره مجازی تریدینگ ویو TradingView

کشور هزینه موجودی
۳۹,۰۰۰ تومان ۲۳۳ عدد
۱۹۵,۰۰۰ تومان ۱۴۸۲ عدد
۱۹۵,۰۰۰ تومان ۷۹۲ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۸,۰۰۰ تومان ۱۱۵۵ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۴۹۵ عدد
۴۸۶,۰۰۰ تومان ۳۲۰ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۲۰۴۷ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۲۷۷ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۶۵۳ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۸۵ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۱۰۳۳ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۵۰۰ عدد
۴۸۶,۰۰۰ تومان ۳۴۹ عدد
۱۸۵,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۱۴۶,۰۰۰ تومان ۷۶۲ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۱۷۷۴ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۳۰۷ عدد
۲۵,۰۰۰ تومان ۴۷۵ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۴۷۹ عدد
۱۴۶,۰۰۰ تومان ۱۷۵۹ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۱۰۹۱ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۱۱۹۱ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۹۸,۰۰۰ تومان ۱۲۰ عدد
۳۹,۰۰۰ تومان ۷۷۰ عدد
۴۹,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد
۳۰,۰۰۰ تومان ۲۱۸۴ عدد

تریدینگ ویو چیست؟

TradingView یک نرم‌افزار و وب‌سایت آنلاین است که داده‌های گرافیکی مانند نمودارهای اطلاعات اولیه را ارائه می‌دهد که می‌توان با یک حساب رایگان یا پریمیوم کاوش و تجزیه و تحلیل کرد.
همچنین به عنوان یک شبکه اجتماعی برای کاربران معرفی شده است تا بتوانند به راحتی با یکدیگر تبادل اطلاعات و نظرات داشته باشند، صحبت کنند و معامله گران بزرگ را دنبال کنند و اطلاعات خود را بهبود بخشند.
حساب معاملاتی پریمیوم دسترسی های زیادی را برای تجزیه و تحلیل داده ها فراهم می کند و امکان استفاده از ویژگی های عالی آن در هر دسکتاپ و همه دستگاه های iOS و اندروید از طریق اپ استور و پلی استور در دسترس است.
اما بیایید نگاهی دقیق‌تر به آن بیندازیم و ببینیم چه ویژگی‌هایی در این پلتفرم گنجانده شده است تا آن را به یکی از بهترین ابزارها در تجارت و رایانش ابری تبدیل کند.

آموزش Trading View – ثبت نام و وریفای حساب در سایت تریدینگ ویو

اکنون که به این سوال پاسخ دادید که نمای معاملاتی چیست، وقت آن است که یاد بگیرید چگونه در سایت ثبت نام کنید. بدون ثبت نام سایت امکان تحلیل در سایت را به شما می دهد اما پس از مدت کوتاهی پیام عضویت در صفحه ظاهر می شود و تا زمانی که ثبت نام نکنید امکان بازگشت به نمودار وجود ندارد.بنابراین برای استفاده از سایت باید در آن ثبت نام کنید.
ثبت نام در وب سایت TradingView به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود. امکاناتی که سایت در این دو حالت در اختیار کاربران قرار می دهد متفاوت است. نسخه های اشتراک پولی سایت امکانات بیشتری را برای کاربران فراهم می کند. اما این امکانات بیشتر برای تحلیل جزئی و برای شرکت هایی که در زمینه تحلیل فعالیت می کنند مناسب است.
بنابراین، اگر یک معامله گر شخصی هستید که به ویژگی های نسخه های پولی نیاز ندارید، می توانید از حساب رایگان استفاده کنید. برای ثبت نام رایگان در سایت تریدینگ ویو فقط به ایمیل نیاز دارید. با کلیک بر روی تصویر ساختگی در گوشه سمت راست صفحه اول سایت، می توانید با وارد کردن مشخصات ایمیل خود، حساب نمای معاملاتی خود را ایجاد کنید.
Trading View دارای سه مدل حساب پولی با ویژگی های مختلف برای کاربران خود است. در جدول زیر می توانید لیست ویژگی های هر سه روش را مشاهده و بررسی کنید. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این روش ها را خریداری کنید. به طور کلی اکثر تحلیلگران و سرمایه گذاران نیازی به خرید اکانت های پولی ندارند و حساب نمای معاملاتی آزاد تمامی امکانات لازم را برای آنها دارد.با تحلیل Trading View مسلط شوید!

معامله گری در تریدینگ ویو

همانطور که قبلا ذکر شد، تحلیل تکنیکال بازارهای مالی بر اساس نمودارهای قیمتی است. برای دسترسی به نمودارهای قیمت در هر بازار مالی، باید از وب سایت هایی استفاده کنید که ابزارهای تحلیل تکنیکال و همچنین داده های بازار را ارائه می دهند.
TradingView یکی از معروف ترین و در عین حال معتبرترین سایت هایی است که داده های بازار و ابزارهای تحلیل تکنیکال را برای تسهیل تصمیم گیری معامله گران ارائه می دهد. با کمک این وب سایت می توانید نمودار قیمت بازارهای مختلف مانند بازار ارز دیجیتال را تحلیل کنید.
به عنوان یک تعریف جامع از دیدگاه تجاری می توان گفت:
نمای معاملاتی یکی از مفیدترین سایت هایی است که نمودارهای بازار مالی را در اینترنت ارائه می دهد. جالب است بدانید که کار TradingView به بازار ارزهای دیجیتال محدود نمی شود و این سایت می تواند نمودار قیمتی مربوط به جفت ارزها، شاخص ها و فلزات و سهام کشورهای مختلف را ارائه دهد. علاوه بر این، سایت مذکور ابزارهای لازم برای تجزیه و تحلیل این بازارها را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد تا اثبات آنها را تکمیل کند!

چرا شماره مجازی تریدینگ ویو

شماره مجازی تریدینگ ویو فقط برای استفاده از این برنامه ایجاد شده است.این بدان معناست که می توان از آن در برنامه Trading View استفاده کرد. هر شماره مجازی که ایجاد یا خریداری شود، قطعا می تواند برای پلتفرم و نرم افزار استفاده شود. برای سایر برنامه ها باید شماره مجازی دیگری ایجاد کنید.
با استفاده از این شماره می توانید عضویت خود را تکمیل کرده و از تمامی خدمات و امکانات این برنامه استفاده کنید. کاربران ایرانی برای دریافت امکانات این برنامه و دور زدن تحریم ها در این سایت قطعا به شماره مجازی نیاز دارند
.

برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت شماره مجازی : وب شایان