منو

خرید شماره مجازی واتس آپ از 53 کشور+ آموزش [ارزان]

برای خرید شماره مجازی واتس اپ از نامبر فور کافیه از لیست زیر کشور مد نظرت رو انتخاب کنی. به یاد داشته باش ما پیشنهاد می‌کنیم از واتس اپ بیزینس استفاده کنید و همینطور از کشور هایی خرید رو انجام بدید که موجودی بالای ده عدد هست . شماره های واتس اپ نامبر۴ با کیفیت بوده و شما با خیال راحت میتوانید خرید خود را انجام بدهید. در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین خرید موفق (گرفتن پیامک ورود) از کشورهای خرید شماره مجازی واتساپ ویتنام 2، خرید شماره مجازی واتساپ انگلستان 2، خرید شماره مجازی واتساپ روسیه 2 بوده است
کشور هزینه موجودی
۶۰,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۲۲۴ عدد
۸۰,۰۰۰ تومان ۵۶۷ عدد
۸۰,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۳۵,۰۰۰ تومان ۲۳۵ عدد
۴۳,۰۰۰ تومان ۹۶۸ عدد
۴۳,۰۰۰ تومان ۲۶۷ عدد
۳۱,۰۰۰ تومان ۱۰۴ عدد
۷۹۲,۰۰۰ تومان ۱۹ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۱۳۳ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۳ عدد
۲۰,۰۰۰ تومان ۲ عدد
۸۶,۰۰۰ تومان ۴۹۹ عدد
۱۳۲,۰۰۰ تومان ۱۱۶ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۱۰۸ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۲۷۹ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱۲۳ عدد
۵۰,۰۰۰ تومان ۲۵۸ عدد
۱۹۸,۰۰۰ تومان ۲۷۹ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱۲۷ عدد
۳۶۶,۰۰۰ تومان ۱۵۰ عدد
۲۴,۰۰۰ تومان ۱۵ عدد
۱۷,۰۰۰ تومان ۳۲ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۵۳,۰۰۰ تومان ۲۴۶ عدد
۹۹,۰۰۰ تومان ۲۲۶ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۲۲ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۲ عدد
۴۳,۰۰۰ تومان ۳۰۷ عدد
۹۳,۰۰۰ تومان ۲ عدد
۳۵,۰۰۰ تومان ۴۲۶ عدد
۴۷,۰۰۰ تومان ۱۳۱ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۱۲۴ عدد
۶۰,۰۰۰ تومان ۱ عدد
۲۷,۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ عدد

سوالات متداول
اعتبار شماره های مجازی خریداری شده از نامبر4 تا چه زمانی است؟ :
سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.
درصورت خروج از اکانت امکان دریافت مجدد رمز ورود هست :
برای حفظ امنیت شماره ها ، فقط و فقط یک بار برای هر شماره کد فعال سازی دریافت خواهد شد و درصورت خروج امکان دریافت رمز فعال سازی نخواهد بود .
هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ :
در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد.
از چه کشور هایی خرید انجام بدهیم تا سریع تر کد دریافت کنیم؟ :
برای اپلیکیشن های مختلف پاسخ متفاوت خواهد بود ، کشور های پیشنهادی ما با علامت مشخص شده اند و لیست کشور ها در ابتدا بر اساس محبوبیت کشور در اپلیکیشن درخواستی بین کاربران مرتب شده است

خرید شماره مجازی واتس اپ یا استفاده از شماره مجازی رایگان!

شماره مجازی برخلاف شماره واقعی، شماره‌ای است که بدون سیم کارت ارائه می‌شود و امکان ساخت اکانت در شبکه‌های پیام‌رسان واتساپ و تلگرام با این شماره وجود دارد. شماره مجازی مناسب افرادی است که می‌خواهند اکانت دیگری در تلگرام یا واتساپ داشته باشند، از این رو بسیار کاربردی و کم هزینه می‌باشد. در ادامه به بررسی شماره مجازی در واتس اپ، نحوه ساخت اکانت و خرید شماره مجازی واتس اپ می‌پردازیم.
شماره مجازی واتس آپ چیست؟

شماره یا سیم کارت مجازی مانند شماره واقعی است که  توسط آن می‌توان پیامک را دریافت، ارسال یا تماس حاصل کرد، که  از طریق یکسری نرم‌افزارها یا اپلیکیشن‌ها می‌توان شماره مجازی ایجاد نمود. بنابراین این شماره فاقد سیمکارت بوده و برای ثبت و تمدید آن باید هزینه‌ای را بپردازید.


 

واتس آپ چیست؟ چرا شماره مجازی whatsapp؟

واتساپ جزو پیام ‌رسان‌های محبوبی است که می‌توانید از آن برای ارسال انواع پیام‌های متنی، صوتی و تصویری استفاده کنید. اکثر گوشی‌های اندروید از این برنامه پشتیبانی می‌کنند، بنابراین پیام شما با بالاترین سرعت ارسال شده و در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی خواهد شد. برای عضویت در این پیام رسان نیاز به شماره تلفنی دارید که تا بحال با آن اکانت واتس آپی ساخته نشده باشد. اما اگر تمایلی به استفاده از شماره خود ندارید می‌توانید از شماره مجازی استفاده کنید. شماره‌های مجازی دارای پیش شماره کشورهای دیگر بوده و با دریافت پنل اختصاصی آن‌ها،  ارسال و دریافت پیام برای شما امکانپذیر خواهد بود. بنابراین با خرید شماره مجازی واتس اپ می‌توانید فعالیت خود را در اپلیکشین پیام رسان شروع کنید.


خرید شماره مجازی ارزان واتس آپ

برای ایجاد شماره‌ مجازی واتس اپ برنامه‌های رایگان بسیاری وجود دارند، اما با خرید شماره مجازی از وبسایت نامبر۴ امنیت حساب کاربری و اختصاصی بودن آن حفظ می‌شود. برای خرید شماره مجازی واتساپ پس از انتخاب سایتی معتبر ابتدا باید کشور موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس با پرداخت هزینه شماره را دریافت کنید.  
خرید شماره مجازی آمریکا

یکی از شماره‌های مجازی پرکاربرد شماره آمریکا است. به دلیل امینت بالا و استفاده راحت مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. خرید شماره مجازی آمریکا در فعالسازی حساب‌های کاربری تلگرام، ایمو، گوگل، وبمانی، سایت‌هایی که برای ثبت نام نیاز به تایید شماره دارند و بسیاری دیگر نیز امکانپذیر می‌باشد.

اگر در مورد خرید سیم کارت امریکا یا شماره مجازی علاقه مندی این مطلب رو بخون:

خرید سیم‌کارت آمریکا یا خرید شماره مجازی آمریکا


چرا از شماره مجازی استفاده کنیم؟

•    فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
•    دریافت، ارسال پیام و برقراری تماس با بالاترین سرعت
•    دریافت گیفت کارت برای یکسری از برنامه‌ها که به شماره‌ خارجی نیاز دارند.
•    عضویت در سرویس‌های مختلف اینترنتی مانندSpotify  ، pay-pal و ...
•    و سایت‌هایی که شماره ایرانی را قبول نمی‌کنند.


مراحل نصب واتس آپ بیزینس با شماره مجازی

همانطور که در فیلم مشاهده کردید، پس از دانلود واتس اپ بیزینس از پلتفرم گوگل پلی یا سایت‌های معتبر آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. سپس واتس اپ را باز کرده و شماره مجازی خریداری شده را وارد کنید. حال کدی که به این شماره در پنل اختصاصی ارسال خواهد شد را وارد واتس اپ نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که تا 120 ثانیه فرصت دارید کد دریافتی را در واتس اپ وارد کنید، در صورتی که کد را وارد نکنید، این کد منقضی شده و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. در نهایت پس از تایید نام و موارد تکمیلی واتس اپ بیزینسی شما با شماره مجازی فعال می‌شود.

عدم شناخت مخاطبین با شماره مجازی

پس از فعال شدن حساب کاربری با شماره مجازی ممکن است مخاطبین شما به خوبی نشان داده نشوند. یکی از راه‌حل‌هایی که برای این مشکل وجود دارد این است که تمام شماره‌های مخاطبین خود را با کد کشور یعنی +98 ذخیره کنید. در صورت اصلاح شماره مخاطبین، در قسمت ارسال پیام بر روی بروزرسانی کلیک نمایید تا مخاطبین با نام برای شما نشان داده شود.


امکان سوء استفاده از شماره مجازی توسط افراد دیگر

اگر به صو ت قانونی اقدام به خرید شماره مجازی واتس اپ کنید، به دلیل منحصر بفرد بودن آن افراد دیگر نمی‌توانند از این شماره استفاده کنند. ممکن است برخی از شماره‌ها مجدد توسط سرویس‌ دهنده خارجی به فروش برسد که تاکنون گزارش‌های بسیار کمی در این خصوص وجود دارد.
کشورهای موجود برای خرید شماره مجازی واتس اپ
واتس آپ از جمله پیام‌رسان‌های محبوب است که از شماره‌های مجازی بسیاری از کشورها مانند آمریکا، لهستان، روسیه، آلمان، هلند، مالزی، انگلستان، کانادا، ترکیه و...  پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با خرید شماره مجازی واتس اپ هر یک از این کشورها حساب کاربری ایجاد کنید، که نیاز به سیم کارت فیزیکی نداشته و کاملا ایمن است.


قیمت شماره های مجازی واتس آپ

هزینه خرید شماره‌های مجازی با توجه به کشور آن متغییر بوده و بسته به قوانین کشور تعیین می‌شود. خرید شماره مجازی واتس اپ ارزان قیمت یا رایگان ریسک زیادی را به همراه دارد. به دلیل اینکه این شماره‌ها خام نبوده و ممکن است در اختیار افراد دیگری نیز قرار گیرد و در نتیجه امنیت حساب کاربری را به خطر می‌اندازد. همچنین باتوجه به حساسیت وب سایت موردنظر روی کشور بالا بوده و امکان مسدود شدن شماره انتخابی نیز وجود خواهد داشت.


تفاوت شماره ارزان و گران

به طور معمول شماره‌های مجازی ارزان قیمت از کیفیت و ماندگاری مناسب و خوبی  برخوردار نیستند. همچنین برخی از آن‌ها به حالت ریپورت قرار دارند. شماره‌های تلگرام مربوط به کشورهای روسیه، اوکراین، فرانسه و برزیل، اغلب دچار ربپورت هستند که برای خارج شدن از حالت ریپورت باید پیامی به ربات اسپم بات داده تا با گذشت چند روز  شماره از حالت ریپورت خارج شود. به دلیل تفاوت در قوانین فروش شماره مجازی در کشورها ممکن است هزینه آن‌ها بالا باشد. بنابراین قیمت شماره مجازی واتس اپ بستگی به قوانین شماره مجازی در کشور مورد نظر دارد.


خرید شماره مجازی واتس اپ راهی امن برای ساخت حساب کاربری!

همانطور که گفته شد، شماره مجازی شماره‌ای فاقد سیم کارت است و به صورت مجازی یا آنلاین یک شماره با اپراتور اینترنتی به شما اختصاص داده می‌شود. شما می‌توانید با این شماره به مخاطبین خود پیامک ارسال و دریافت کنید یا تماس بگیرید. خرید شماره مجازی واتس اپ علاوه بر اختصاصی بودن شماره، امنیت حساب را حفظ می‌کند و در دسترس دیگر افراد قرار نمی‌گیرد. بنابراین بهتر است این شماره را از سایت‌ معتبر نامبر فور خریداری و فعال کنید.الهه رحمانی گفت :
سلام من سه چهار مرتبه خرید کردم و برای ورود به برنامه واستاپ بیزینس کد دریافت نکردم
لطفا در برطرف شدن مشکل به ما کمک کنید پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
پیشنهاد میکنم قبل از ثبت سفارش کش و دیتای واتس اپ بیزینس پاک کنید و با وی پی ان کشوری که شماره میگیرید وارد بشید و شماره رو بزنید
hamid گفت :
سلام سریعا شماره رو دریافت کردم
ولی نمیونم واتساپ نصب کنم هنگام دادن شماره کد تایید میخواد چیکار کنم پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
واتس اپ یا واتس اپ بیزینس رو از گوگل پلی دانلود و نصب کنید
بعد از وارد کردن شماره داخل واتس اپ در همین صفحه کد ورود رو دریافت میکنید
شبنم گفت :
سلام شماره واتس آپ یا واتس آپ بیزینس فرقی داره پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر ، نه شماره ها قابلیت استفاده در واتس اپ و واتساپ بیزینس را دارند
نادی گفت :
از شماره ها برای ارسال پیام تبلیغاتی واتس اپ استفاده میکنم
مشکلی که برای شما پیش نمیاد؟ پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
امیدواریم مصرف صحیح داشته باشید
نه از طرف ما مشکلی نیست
رضا پرهیزکاری گفت :
بهتر از نامبرفور تو خدمات شماره مجازی نیست، اقا دمتون گرم
Mohammad گفت :
سلام، شماره مجازي خريد كردم، چجوري بايد تحويل بگيرم؟ پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر شما حساب کاربریتون رو شارژ کردید و موجودی داخل حساب کاربریتون هست شما باید بعد از بازگشت از بانک خرید را مجدد بزنید تا شماره دریافت کنید
سامان گفت :
نسبت به قیمتش خوبه
امیری گفت :
منکه خیلی خوشم اومد توصیه میکنم بخرید
محمد گفت :
حرفی برای گفتن نمیمونه.خیلی عالی و خوب هست
لیلا گفت :
بی نظیره پیشنهاد می کنم
هومن راد گفت :
عالییییییی
باران گفت :
سلام چطور شماره ایران بگیرم تو لیست نبود پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
در صورت موجود شدن شماره مجازی واتس اپ ایران سریعا در لیست نمایش داده میشه و وضعیت به موجود تغییر میکنه
لطفا در روز های اینده نیز سایت رو بررسی کنید
حسینی گفت :
شماره مجازی واتس اپ امارات لازم داشتم ،کی موجود میشه؟؟؟؟؟؟ پاسخ مدیر :
سلام وقتتون بخیر
در حال حاضر نه متاسفانه!

به اپراتور ها بستگی داره به محض موجود شدن در لیست قرار میگیره
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت : وب شایان