بلیزارد چیست؟

یکی از کمپانی های معروف تولید کننده بازی های رایانه ای شرکت بلیزارد می باشد که در زیر مجموعه کمپانی اکتیویژن بلیزارد است. این کمپانی در کشور آمریکا واقع شده است که تا کنون توانسته است بازی های معروف و پر طرفداری را روانه بازار بازی و سرگرمی ها کند.

این شرکت یکی از معروف ترین شرکت های فعال در زمینه صنعت بازی های ویدئویی می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در ایالات متحده آمریکا در اراوین کالیفرنیا واقع شده است.

معرفی شرکت بلیزارد

 

کمپانی بلیزارد بیش از سی سال است که در زمینه ساخت بازی های ویدئویی مشغول به فعالیت حرفه ای است. این کمپانی در سال ۱۹۹۱ بنا نهاده شد. بنیانگذاران این شرکت فعال آلن ادهام، مایکل مورهایم و فرانک پیرس می باشند.

مالک این شرکت در حال حاضر مایکروسافت می باشد. در سال ۲۰۲۲ مایکروسافت این شرکت را به مبلغ ۶۸٫۷ دلار خریداری نمود. که درآمدی بیش از ۲٫۴ میلیارد دلار در سال خواهد داشت. این شرکت در سال ۱۹۹۴ به سرعت معروف شد و توانست خود را در صنعت بازی های ویدئویی به دنیا معرفی کند.

کیفیت عالی محصولات ویدئویی این کمپانی باعث شد تا شرکت بلیزارد موفق به کسب جایزه های متعددی در سال های ۱۹۹۹ و ۱۹۹۳ و ۱۹۹۷ شود.

معرفی بازی های معروف blizzard

 

افرادی که در دنیایی سرگرمی و بازی های ویدئویی به سر می برند حتما با بازی های با کیفیت شرکت بلیزارد آشنایی دارند.

در سال ۱۹۹۴ بازی معروف وارکرفت را طراحی و روانه بازار کرد. در سال های ۱۹۹۵ و ۱۰۹۹۶ نیز سری ۲ و ۳ وارکرفت را تحت عنوان جریان تاریک و آنسوی دروازه سیاه را ساخت. سری وارکرافت تا سال ۲۰۲۰ تحت عنوان های زیر روانه دنیای سرگرمی و بازی شدند.

 • پادشاهی آشوب
 • تخت یخ زده
 • دنیای وارکرافت
 • جنگ های صلیبی سوزان
 • خشم پادشاه لیچ
 • کاتاکلیزم
 • مه های از پانداریا
 • جنگ سالاران درینور
 • لژیون
 • دنیای وارکرافت کلاسیک
 • وارکرافت ۳ بازآفرینی شده
 • سرزمین های سایه

سری دیابلو نیز از سری بازی های مهیج ساخت این کمپانی می باشند که دیابلو ۱، ۲، ۳ و ۴ به بازار معرفی شدند.

همچنین سری بازی های استارکرفت نیز در ۶ سری فوق العاده جذاب در سال های ۱۹۹۸ و ۱۹۹۹ و ۲۰۱۰،  ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ و در نهایت در سال ۲۰۱۷ به بازار معرفی شدند. بازی معروف اورواچ که در سال ۲۰۱۶ روانه بازار شد بسیار معروف و محبوب شد.

معروف ترین بازی های بلیزارد؛ دیبالو شیطان، وارکرافت، هنر نبرد و استارکرافت می باشند.

نحوه خرید شماره مجازی بلیزارد

شماره مجازی بلیزارد

شماره مجازی بلیزارد وجود حقیقی ندارد ولی دارای کاربرد هایی است که بدون نیاز به سیم کارت می توان از آن استفاده کرد. با فعال کردن اکانت می توانید در برنامه های مربوط به بازی های شرکت بلیزارد شماره خود را فعال کنید.

این شرکت بدون آنکه به کاربران سیم کارتی تحویل دهند، آنها را صاحب شماره مجازی خواهند کرد. با استفاده از شماره های مجازی می توان اقدام به برقراری تماس کرد و در شرکت هایی مانند بلیزارد می توان اقدام به ساخت حساب کاربری و استفاده از خدمات آن نمود.

به این صورت شرکت های زیادی در سراسر دنیا اقدام به ارائه شماره های مجازی خواهند کرد. حتی از طریق این شماره های مجازی می توان با کشور های آمریکا و ساخت شماره مجازی کانادا اکانت بلیزارد ساخت. ساخت و راه اندازی این شماره بسیار ساده می باشد و این امر از طریق نامبرفور NUMBER4 امکان پذیر است.

 

جمع بندی

بلیزارد یکی از کمپانی های معروف در صنعت تولید بازی های ویدئویی است. این کمپانی بیش از سی سال است که در این صنعت فعالیت می کند. مالک فعلی این کمپانی شرکت مایکروسافت است. بازی های معروف تولید شده این کمپانی از سری وارکرافت؛ هنر نبرد، از سری دیبالو؛ شیطان و استارکرافت می باشند.

برای دریافت خدمات و ایجاد حساب کاربری در این شرکت می توانید از طریق خرید شماره مجازی اقدام کنید. با استفاده از این شماره می توانید از همه خدماتی که این شرکت برای کاربران ارائه می دهد بهره مند شوید.

علاوه بر آن می توانید حساب کاربری ایجاد کنید و در تماس با این کمپانی باشید.

 


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی