تلگرام حتی پس از محدود شدن در کشور عزیزمان ایران از رونق نیافتاد و کاربران همواره با خرید شماره مجازی تلگرام به فعالیت خود در این شبکه اجتماعی ادامه می دهند. تلگرام پس از انجام قوانین سخت گیرانه در زمینه اسپم و جلوگیری از ثبت نام شماره های مجازی رایگان  اما شما از طریق سایت نامبرفور میتوانید بدون مشکل شماره مجازی تهییه کنید و فقط درصورتیکه کد فعال سازی تلگرام برای شما ارسال شد هزینه را بپردازید بدون هیچ ریسک و نگرانی.

خرید شماره مجازی تلگرام

خرید شماره مجازی تلگرام

روش های خرید شماره مجازی تلگرام

برای  دریافت شماره مجازی انلاین برای تلگرام کافیه به صفحه اصلی نامبرفور مراجعه کنید و از لیست اپلیکیشن تلگرام را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن شماره موبایل و ثبت نام شما به درگاه بانک متصل خواهید شد و حساب خود را شارژ میکنید پس از برگشت به سایت انتخاب اپلیکیشن تلگرام و کشور مورد نظر (سعی کنید از کشور های پیشنهادی و بدون ریپورت شماره دریافت کنید) به شما یک شماره اختصاص خواهد شد این شماره مخصوص اپلیکیشن تلگرام است ، پس از وارد کردن این شماره در تلگرام برای شما کد فعال سازی داخل اپلیکیشن نمایش داده میشود . در صورتی که کد دریافت نکردید نگران نباشید هزینه پس از ۲۰ دقیقه به حساب کاربری شما برگشت داده می شود.

ثبت نام در تلگرام با شماره مجازی

 

شماره مجازی بدون ریپورت تلگرام

تلگرام محدودیت هایی در نظر گرفته برای بعضی کشور ها بیشتر و برای بعضی کمتر ، ما این موضوع را با علامت ستاره به شما نشان داده ایم تا شما شماره های با محدودیت کمتر را به راحتی تفکیک کنید و بتوانید خرید شماره مجازی تلگرام بدون ریپورت انجام دهید.

کشور هایی که با قلب علامت گذاری شده اند پیشنهاد نامبرفور هستند و کاربران قبلی از این کشور ها رضایت بیشتری داشته اند.

در سایت نامبرفور میتوانید ترتیب را روی محبوبیت بگذارید و ببینید کاربران چه کشور هایی را بیشتر انتخاب کرده اند.

در صورت نیاز به پشتیبانی از طریق تیکت اقدام نمایید با تشکر.

برای خرید دقت داشته باشید از نسخه اصلی تلگرام و یا تلگرام ایکس استفاده کنید.

نکته قابل‌توجه در مورد شماره مجازی ما این است که تمامی شماره‌ها واقعی بوده و تنها مدیریت آن‌ها به‌صورت مجازی انجام می‌شود. به همین دلیل است که خدمات قابل قبولی را می‌توان از آن‌ها مشاهده نمود.

 


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی