شماره مجازی روسیه یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین شماره‌های مجازی است که برای اموری چون ضد اسپم، ممبر، اکانت شخصی، ارتباط‌گیری، تبلیغات انبوه و… کارایی دارد و مزیت بزرگ آن این است که با هیچ نرم‌افزاری نمی‌توان ساخت شماره مجازی روسی را انجام داد و برای خرید شماره مجازی روسیه آن باید به سراغ سایت‌های معتبر همچون نامبر۴ آمد و صاحب یک شماره شد.

چگونگی حضور شماره‌های مجازی روسی در این عرصه:

تمامی کسانی که با خرید شماره‌ مجازی سروکار داشته‌اند می‌دانند سایت‌های چینی اولین پیشگامان در عرصه ارائه شماره‌های مجازی بودند اما برحسب دلایلی فعال‌سازی خطوط تلگرامی آن‌ها بلااستفاده شد و ازاین‌رو بهره بردن از نرم‌افزارهایی که به‌صورت رایگان به فعال‌سازی خطوط آمریکایی می‌پرداختند به‌یک‌باره رونق گرفت اما بزرگ‌ترین مشکل این خطوط عدم پشتیبانی از ارسال پیامک خصوصاً برای کاربران ایرانی بود. همین عوامل دست در دست هم دادند تا ساخت شماره های مجازی روسیه رونمایی شود و به علت اینکه سرورهای تلگرام در روسیه واقع هستند مشکلات پیشروی کاربران نیز تا حد زیادی مرتفع شد.

در اوایل شاهد به‌صرفه بودن خطوط مجازی روسی بودیم که کاربران خود را بهره‌مند می‌کردند اما به علت بالا رفتن تقاضا قیمت‌ها افزایش یافت و از طرفی ارائه شماره‌ها نیز با محدودیت‌هایی روبرو شد تا جایی که به‌سختی می‌توان از این سایت‌ها شماره مجازی دریافت نمود و فعال‌سازی کرد. در این میان مراجعه به سایت‌های ایرانی همچون نامبر فور که به ارائه شماره‌های مجازی روسیه می‌پردازند راحت‌ترین و مقرون‌به‌صرفه ترین کار است.

مزایای شماره مجازی روسیه:

خطوط مجازی روسیه دارای شماره برای همه شبکه‌های اجتماعی باقابلیت دریافت کد تأیید جهت ساخت نامحدود اکانت می‌باشد و قابل‌اجرا در انواع گوشی اندروید و آیفون و انواع کامپیوتر است. افراد برحسب تمایل می‌توانند در تعداد بالا این شماره‌ها را سفارش دهند که این خود در کاهش هزینه‌ها نقش بسزایی دارد. امکان ارائه شماره‌هایی سالم و بدون ریپورت در هنگام ساخت خطوط مجازی روسیه با کد +۷ امکان‌پذیر است. شماره‌هایی کاملاً اختصاصی و منحصربه‌فرد که تحت هیچ شرایطی به شخص دیگری واگذار نخواهد شد.

شماره مجازی باقابلیت دریافت کد تأیید برای ثبت‌نام در سایت‌های ارزهای دیجیتالی نظیر iost.io و همچنین اضافه شدن شماره مجازی از ۶۰ کشور از دیگر مزایای ساخت شماره مجازی از کشور روسیه است. فقط دقت داشته باشید برای جلوگیری از حذف شماره مجازی تلگرام از فعال‌سازی تعداد بالای شماره در یک بازه زمانی مشترک خودداری کرده و شماره دریافتی را ابتدا با گوشی یا نسخه وب تلگرام فعال کرده و سپس آن را به کامپیوتر شخصی خود انتقال دهید یا از شبیه‌ساز اندروید برای فعال کردن شماره در کامپیوتر استفاده نمایید و حتماً برای فعال‌سازی هر شماره از آی پی اینترنت جداگانه بهره ببرید.

 ویژگی‌های پنل شماره مجازی روسیه:

پنل خرید شماره مجازی هیچ محدودیتی در باب انتخاب دستگاه برای کاربران قائل نیست یعنی آن‌ها بدون درنظرگرفتن دستگاه خود که گوشی یا کامپیوتر است می‌توانند به‌راحتی وارد پنل خود شده و به ساخت شماره مجازی روسیه اقدام نمایند. امکان قابل‌توجه و ویژه موجود در این پنل امکان تجاری‌سازی آن است که برای کاربران علاقه‌مند به این عرصه موقعیت جالب و قابل‌تأملی است. پرداخت مبلغ واحد در ابتدا برای دریافت پنل و در ادامه شارژ حساب کاربری تمام هزینه‌ای است که باید برای رسیدن به شماره مجازی روسیه بپردازید. تمامی کاربران می‌توانند از این شماره‌ها در جهت افزایش ممبر فیک، افزایش بازدید گروه و کانال، لایک و نظرسنجی، استفاده در نرم‌افزارهای ارسال پیام، ثبت‌نام در سایت‌های مختلف به‌راحتی استفاده نمایند.

بهترین شماره‌ها امروزه متعلق به کشور روسیه می‌باشند که گروه‌های بالای چند k را ساپورت می‌کند. شماره‌های روسیه در تلگرام سرعت بسیار بالایی نسبت به سایر کشورها دارند و احتمال حذف شدن اکانت تلگرام آن‌ها نیز کمتر است و در برابر بسیاری از  محدودیت‌ها و مشکلات تلگرام مصون می‌باشند. حذف و آزاد شدن از محدودیت ارسال پیام از شماره مجازی و همچنین طراحی گروه بالاتر از ۵۰ هزارتا بدون کوچک‌ترین ایراد و با سرعت‌بالا که اکنون مشغول فعالیت و تبلیغ هستند از دیگر ویژگی‌های ساخت شماره مجازی روسیه است.

درباره روسیه

روسیه با نام رسمی فدراسیون روسیه  که در روسیه آر. اف Рф نیز خطاب می‌شود، پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی؛ و نیز با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد.


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی