کشور فنلاند نیز یکی از کشورهای مهاجر پذیر است که امروزه افراد زیادی برای انجام امور مختلف، به آنجا می‌روند. این افراد برای این که به راحتی کسب و کار خود را در این کشور رونق دهند، از شماره‌های مجازی استفاده می‌کنند تا از این طریق علاوه بر تسهیل ارتباطات خود، هزینه‌های این ارتباطات را هم تا حد زیادی کاهش دهند. شماره‌های مجازی به شماره‌های واقعی شباهت دارند و تقریبا کار شماره‌های واقعی را هم انجام می‌دهند اما مخاطب برای به کار گرفتن این شماره‌ها باید حتما از اینترنت استفاده کند. در غیر این صورت ممکن است موفق به ارسال و دریافت پیام، زنگ زدن به دیگران و سایر امور نشود. شما عزیزانی که می‌خواهید به خرید شماره مجازی فنلاند بپردازید و یا نه، دوست دارید از آموزش و نحوه ساخت شماره مجازی فنلاند مطلع شوید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

نحوه ساخت شواره مجازی فنلاند با Talku

برنامه Talku   یکی از بهترین برنامه‌هایی است که توسط افرادی که به دنبال ساخت شماره مجازی رایگان فنلاند هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه که با سایر شبکه‌های مجازی هماهنگ است، در اصل به ساخت شماره مجازی فیلیپین می‌پردازد اما نسخه‌های جدید از آن تمامی کشورهای جهان را تحت پوشش قرار داده‌اند و قابلیت این را دارند که با هر کدی، شماره مجازی بسازند.

ساخت شماره مجازی talku

برای ساخت شماره در این اپلیکیشن باید ابتدا Talk2 را از سایت اصلی گوگل پلی دانلود کنید و پس از ورود به برنامه از میان شماره‌های موجود یک شماره را انتخاب نمایید. حال با احراز هویت شماره در تلگرام و واتساپ، می‌توانید از مزایا و کاربردهایی که شماره مجازی رایگان فنلاند برای شما دارد بهره ببرید.

 

نحوه‌ی ساخت شماره مجازی فنلاند با SmartCall

اپلیکیشن SmartCall که در گذشته برای ساخت شماره‌های مجازی اندرونزی کاربرد داشت، امروزه تقریبا تغییر کاربری داده است و نه تنها شماره مجازی فنلاند بلکه سایر کشورهای حوزه‌ی کانادا را نیز ساخته و در اختیار افراد قرار می‌دهد. برای بهره‌مند شدن از شماره‌های مجازی این برنامه، ابتدا باید آن را دانلود کنید و با ورود به برنامه، درخواست شماره مجازی خود را ثبت نمایید. حال پس از دریافت کد فعال سازی، می‌توانید اکانت‌های مختلفی را در فضاهای مجازی برای خود بسازید و از این شماره بهره ببرید.

توجه داشته باشید که با استفاده از شماره‌های مجازی که SmartCall می‌سازد، می‌توانید فکس ارسال کنید، تماس بگیرید، اس ام اس دریافت کنید و صوت و تماس‌های تصویری را نیز با اقصی نقاط دنیا دریافت کرده و  برقرار نمایید.

خرید شماره مجازی فنلاند

همه‌ی ما می‌دانیم که ساخت شماره مجازی به آموزش‌های حرفه‌ای نیاز دارد و آشنایی کاملی با این شماره‌ها و ساختار آن‌ها از هر فردی می‌طلبد. به همین دلیل اکثر افراد به جای این که تمام وقت خود را صرف ساخت این شماره‌ها کنند و در آخر هم به هیچ نتیجه‌ای نرسند، از همان ابتدا سفارش خرید شماره مجازی فنلاند را در سایت ما ( نامبر فور) ثبت می‌کنند. ما با استفاده از برنامه‌های مختلف و به صورت اعتباری شماره‌هایی را برای شما طراحی می‌کنیم که کد کشور فنلاند را با خود به همره دارند و برای برقراری ارتباط با اقصی نقاط جهان هم مناسب هستند. این شماره‌ها که به نام فرد گیرنده سند می‌خورند، به هیچ گونه سیم ‌کارتی نیاز ندارند اما ممکن است شما برای احراز هویت اولیه، به آدرس ایمیل، شماره تلفن و سایر اطلاعات این چنینی نیاز داشته باشید. بنابراین بهتر است که از یک سیم کارت جداگانه هم بهره‌مند شوید تا در صورت مواجهه با چنین درخواست‌هایی با مشکل رو به رو نشوید.


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی