شاید شما هم به دنبال ساخت شماره مجازی کشور ترکیه باشید. امروزه شماره‌های مجازی امکان تماس گرفتن، ارسال پیام و دریافت پیام در شبکه‌های مجازی را فراهم کرده‌اند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای این که هزینه‌های تماس‌های کاری و …‌ را کاهش دهند، از این شماره‌ها استفاده می‌کنند. ترکیه کشوری در همسایگی ایران است که در این زمینه قوانین خاص خود را دارد. کد این کشور +۹۰ است و فرمت موبایل آن هم همین کد را در بر می‌گیرد. به همین دلیل ممکن است افراد در خرید شماره‌های واقعی با مشکل مواجه شوند اما اگر شما اقدام به خرید شماره مجازی کنید، می‌توانسد از مزایای زیادی بهره ببرید.

شماره مجازی رایگان ترکیه

اگر به دنبال پیدا کردن شماره‌های مجازی ترکیه به صورت رایگان هستید، باید بگوییم که این کار بی‌فایده است چرا که امروزه شماره‌های مجازی این کشور را با کد مربوطه به صورت رایگان نمی‌فروشند. ساخت این شماره‌ها به خرید سیم کارت در کشور مبدأ نیاز دارد. به همین دلیل تا زمانی که شما در ایران سیم کارت واقعی نخریده باشید، نمی‌توانید از شماره مجازی کشور ترکیه بهره‌مند شوید.

برای این که بتوانید از این شماره‌های مجازی بهره‌مند شوید، ابتدا باید کاربرد آن‌ها را بدانید و نحوه‌ی ساخت آن‌ها را نیز یاد بگیرید. تنها در این صورت است که می‌توانید با آن سر دنیا ارتباط برقرار کنید، تماس‌های خود را مدیریت نمایید، فکس بفرستید، صوت دریافت کنید و به تماس‌های خود مسیر خاصی ببخشید.

نحوه ساخت شماره مجازی ترکیه

همان طور که پیش‌تر گفتیم، امروزه هیچ سایتی خدمات ساخت شماره مجازی ترکیه را به شما ارائه نمی‌دهد. به همین دلیل شما باید شماره مجازی این کشور را خریداری کنید. اگرچه برخی از ربات‌های ساخت شماره مجازی ترکیه به صورت رایگان این کار را برای شما انجام می‌دهند اما آنچه که در اینجا اهمیت دارد این است که این شماره‌ها کارایی چندانی ندارند. از سوی دیگر، برخی از افراد به ظاهر اقدام به ساخت این شماره‌ها می‌کنند اما در واقع کلاهبردارانی هستند که با سوء استفاده از کاربر، به سرقت اطلاعات آن‌ها می‌پردازند. پس قبل از هر کاری این را بدانید که ساخت شماره مجازی ترکیه آسان نیست و هزینه‌ی بالایی دارد. اگر هم سایتی با هزینه‌های کم می‌خواهد این شماره را به شما ارائه کند، این سایت کلاهبردار است و در اصل به قصد سوء استفاده از شما، شما را گول می‌زند. با توجه به این نکات شما می‌توانید به خرید شماره مجازی ارزان ترکیه با استفاده از سایت‌ها معتبر بپردازید و حتی برای شماره مجازی بایننس نیز از این شماره ها استفاده کنید.

ویژگی‌های شماره ترکیه

  • شما با استفاده از این شماره تلفن‌ها می‌توانید به ارسال پیام به دیگران بپردازید.
  • این شماره‌ها امکان تبدیل هر تماسی به تماس VoIP را دارند.
  • با استفاده از سرویس‌های شماره مجازی شما می‌توانید تماس‌های خود را در صندوق بایگانی ذخیره کنید و در صورت لزوم به این تماس‌ها دسترسی داشته باشید.
  • شما می‌توانید این شماره‌ها را خصوصی کنید.
  • اگر این شماره‌ها برای برقراری تماس‌های خصوصی بهره ببرید، توانایی این را پیدا می‌کنید که با دیگران تماس بگیرید و شماره ترکیه خود را به اطلاع آن‌ها برسانید.

درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی