شماره امارات چیست

منظور ما از شماره امارت، شماره تلفن و شماره همراهی است که مربوط به کشور های متحده عربی است، راه های مختلفی برای ساخت شماره این کشور ها وجود داره که ما در اینجا چند مورد را به شما معرفی میکنیم، این روش ها برای داشتن شماره کشور های امارات متحده عربی در ایران است.

  • خرید سیم کارت کشور امارات
  • سفر به امارات خرید ملک و دایورت شماره به شماره ایران
  • اجاره شماره امارات
  • اجاره شماره مجازی امارات
  • خرید شماره مجازی امارات

معرفی کشور امارات

امارات متحدهٔ عربی، که معمولاً امارات نامیده می‌شود، کشوری در غرب آسیا است که در شرق شبه‌جزیرهٔ عربستان قرار دارد و با کشورهای عمان و عربستان سعودی مرز مشترک دارد و از طریق خلیج فارس با قطر و ایران مرز دریایی دارد. ابوظبی پایتخت این کشور است، در حالی که دبی، پرجمعیت‌ترین شهر، و یک مرکز بین‌المللی است. یکی از راه های ساخت شماره امارات استفاده از شماره مجازی امارات می باشد.

کد کشور امارات در صورت خرید شماره مجازی امارات +۹۷۱  و فرمت موبایل کشور امارات متحده عربی به شکل ۶۷۸۹ ۳۴۵ ۱۲ می باشد .

منبع ویکی

بهترین اپراتور های امارات برای خرید سیم کارت امارات

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از روشها برای کاربران ایرانی جهت داشتن شماره از کشور امارت و فعالیت در بایننس یا خرید شماره مجازی اپل آیدی امارات استفاده از سیم کارت یکی از دوستان و یا خرید سیم کارت امارات می باشد .

یکی روش های خرید سیم کارت امارات برای کاربران نامبرفور سفر به این کشور و تهیه سیم کارت امارات می باشد که بدلیل هزینه های زیاد کمی منطقی نیست اما برای خرید کافیه پاسپورت خود را همراه داشته باشید .

اپراتور های خرید سیم کارت امارات

بهترین اپراتور های این کشور خرید سیم کارت اپراتور Etisalat اتصالات و اپراتور Du Mobile هستند که از اعتبار بالایی برخوردار هستند هزینه این سیم کارت ها بین ۵۵ تا ۷۵ درهم می باشد که با خیال راحت میتوانید خرید خودرا انجام دهید از لحاظ پوشش دهی سیم کارت امارات در ایران باید بگم که رومینگ ایرانسل را دارند و در کشور ایران قابل استفاده هستند.

همانطور که خودتان هم مطالعه کردید و در جریان هستید هزینه خرید سیم کارت منطقی و به صرفه نیست.

 

خرید شماره مجازی امارت بایننس

خیلی از کاربران برای استفاده از خدمات صرافی بایننس در ایران بدلیل تحریم کاربران ایرانی توسط این صرافی تمایل به استفاده از خدمات شماره مجازی امارات دارند که انتخاب ارزان و مقرون به صرفه ای است نسبت و ما به همه کاربران برای افتتاح حساب بایننس و وریفای حساب خرید شماره مجازی بایننس کشور امارات را پیشنهاد میکنیم. همانطور که از نامش پیداست برای این شماره ها شما الزامی به خرید سیم کارت نخواهید داشت و به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن حداکثر ۱۵ دقیقه میتوانید حساب کاربری خود را در صرافی بایننس و یا کوکوین از کشور امارات با این شماره ها فعال و وریفای کنید

خرید شماره مجازی بایننس

در صورت نیاز میتوانید شماره مجازی بایننس که مخصوص افتتاح حساب در این صرافی است را از لینک بالا خریداری کنید.

 

اجاره شماره مجازی بایننس امارات

اجاره شماره امارات

یکی از راه های داشتن یک شماره در کشور امارات اجاره شماره برای مدتی معلوم تا رفع نیاز شما هست مثلا میتوانید برای ۳ ماه یا یکسال شماره ای از کشور امارات اجاره کنید و پس از رفع کار دیگر از آن شماره استفاده نکنید هزینه اجاره شماره از خرید شماره مجازی بالاتراست و این طبیعی می باشد چون شما تا زمان مد نظرتون صاحب اون خط مجازی خواهید بود و در ان مدت برعکس خرید شماره مجازی هر پیامی داشته باشید به راحتی دریافت خواهید کرد


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی