منو

خرید شماره مجازی کانادا

آموزش رایگان ساخت و خرید شماره مجازی کانادا به صورت امن و تضمینی به همراه روش های دور زدن تحریم ها به واسطه شماره مجازی

سوالات متداول
اعتبار شماره های مجازی خریداری شده از نامبر4 تا چه زمانی است؟ :
سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.
درصورت خروج از اکانت امکان دریافت مجدد رمز ورود هست :
برای حفظ امنیت شماره ها ، فقط و فقط یک بار برای هر شماره کد فعال سازی دریافت خواهد شد و درصورت خروج امکان دریافت رمز فعال سازی نخواهد بود .
هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ :
در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد.
از چه کشور هایی خرید انجام بدهیم تا سریع تر کد دریافت کنیم؟ :
برای اپلیکیشن های مختلف پاسخ متفاوت خواهد بود ، کشور های پیشنهادی ما با علامت مشخص شده اند و لیست کشور ها در ابتدا بر اساس محبوبیت کشور در اپلیکیشن درخواستی بین کاربران مرتب شده است

ساخت شماره مجازی کانادا برای کاربران بسیار مهم و کاربردی است. درخواست ساخت شماره های مجازی بیشتر توسط سرمایه گذاران و کاربران خاصی صورت می گیرد. شماره های مجازی برای تماس با کشور کانادا و سایر کشور ها بدون نیاز به سیم کارت و همچنین برای فعالیت در سایت های خارجی استفاده می شود.

برای مدیریت شماره های مجازی که فاقد سیم کارت هستند و متعلق به کشور های خارجی نیز می باشند باید از اپلیکیشن های مختلفی استفاده کرد. ساخت شماره مجازی کانادا کاری ساده و آسان است. نکته مهم در خصوص شماره مجازی برای کاربران ایرانی استفاده از وب سایت هایی است که امکانات را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند.

نحوه ساخت شماره مجازی کانادا

راهنمای ساخت شماره مجازی

نرم افزار textplus یکی از راه های ساخت شماره مجازی است. این نرم افزار قابلیت نصب بر روی اندروید و ios را دارد. اکانتی که در این نرم افزار ایجاد می شود به شما یک شماره مجازی ارائه خواهد داد.

سایر نرم افزار های مجازی همچون safeUM و Text Me و My Second و … برای ساخت شماره مجازی کانادا راه اندازی شده اند. برای ساخت شماره مجازی لازم است تا اکانت های در این نرم افزار ها ایجاد کنید. اما برای داشتن شماره مجازی امن می توان از لینک خرید شماره مجازی زیر شماره مورد نظر را انتخاب و سپس آن را خریداری کرد.

 

معرفی کانادا

معرفی کانادا

قبل از پرداخت به موضوع ساخت شماره مجازی کانادا مطالب کلی در مورد این کشور ارائه می شود. کشور کانادا در قاره آمریکا و در شمال کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ده استان است که از طرف شمال و غرب و شرق به اقیانوس منجمد شمالی، آرام و اطلس متصل است.

جمعیت آن بیش از ۳۸ میلیون نفر است و از نظر تکنولوژی کشوری پیشرفته محسوب می شود. واحد پول این کشور دلار کانادا است. این کشور کشوری پارلمانی پادشاهی است. ملکه الیزابت دوم پادشاه فعلی این کشور است. آب و هوای این کشور سرد و دارای منابع طبیعی فراوانی است.

همچنین کشور کانادا یکی از بزرگ ترین اقتصاد های جهان محسوب می شود. این کشور عضو گروه هشت و سازمان همکاری و توسعه می باشد. کد تلفن کانادا ۱+ است یعنی ۰۰۱ را باید برای گرفتن شماره تلفن کانادا گرفت.

شماره های تلفن در کانادا ۱۱ رقمی هستند و کد شهر و مناطق این کشور ۳ شماره می باشند. شرکت تلوس، بل و راجرز سه شرکت ارائه دهنده سرویس های تلفنی کشور کانادا می باشند. پر طرفدار ترین سرویس های اجتماعی در این کشور شماره مجازی تلگرام و شماره مجازی واتس اپ می باشد .

بر اساس ویکی پدیا

خرید شماره مجازی کانادا

شاید شما نیز از افرادی باشید که برای استفاده از اپلیکیشن ها و یا استفاده از وب سایت ها نیاز به ساخت شماره مجازی کانادا دارید. ممکن است برای ثبت نام در دانشگاه های کشور کانادا به این شماره نیاز داشته باشید. یا برای استفاده از امکانات وب سایتی مخصوص نیاز به این شماره داشته باشید.

برای خرید شماره مجازی نیاز به وب سایتی مطمئن و معتبر است که شماره مجازی کانادا را برای شما راه اندازی کند. خرید شماره مجازی کانادا بایستی بدون ریپورت اختصاصی باشد. شما در زمان خرید باید اپلیکیشن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای خرید یک شماره مجازی بدون مشکل و یا آموزش ساخت شماره مجازی کانادا باید به صفحه اصلی وب سایت های مربوط به این موضوع وارد شد.

کاربران کانادایی بشترین سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال را از طریق صرافی معتبر بایننس انجام میدهند در صورتی که شماره مجازی بایننس کانادا هم لازم داشتید میتوانید از فروشگاه تهیه کنید

شماره مجازی و سیم کارت کانادا

شماره مجازی ارزان کانادا

وب سایت های مختلفی ساخت شماره مجازی کانادا را برای کاربران پیشنهاد می دهند و برخی دیگر از وب سایت ها اقدام به فروش شماره های مجازی می کنند. ممکن است قیمت های متفاوتی توسط وب سایت های مختلف ارائه شود.

نامبرفور اقدام به فروش شماره مجازی کانادا با قیمت ارزان کرده تا افراد بدون صرف هزینه های زیاد شماره مجازی را خریداری کنند.

 


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت شماره مجازی : وب شایان