منو

خرید شماره مجازی لاتویا / لتونی

خرید شماره مجازی لاتویا برای اپلیکیشن های تلگرام واتس اپ یا حتی صرافی بایننس با بهترین کیفیت، اختصاصی و آنی

سوالات متداول
اعتبار شماره های مجازی خریداری شده از نامبر4 تا چه زمانی است؟ :
سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.
درصورت خروج از اکانت امکان دریافت مجدد رمز ورود هست :
برای حفظ امنیت شماره ها ، فقط و فقط یک بار برای هر شماره کد فعال سازی دریافت خواهد شد و درصورت خروج امکان دریافت رمز فعال سازی نخواهد بود .
هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ :
در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد.
از چه کشور هایی خرید انجام بدهیم تا سریع تر کد دریافت کنیم؟ :
برای اپلیکیشن های مختلف پاسخ متفاوت خواهد بود ، کشور های پیشنهادی ما با علامت مشخص شده اند و لیست کشور ها در ابتدا بر اساس محبوبیت کشور در اپلیکیشن درخواستی بین کاربران مرتب شده است

روش های ساخت شماره مجازی لاتویا یا لتونی زیاد است. یکی از روش های ساخت شماره های مجازی مربوط به کشور لاتویا و با پیش شماره ۳۷۱+ استفاده از نرم افزار SafeUM است. برای استفاده از این نرم افزار می توانید به آی پی کشور سوم وصل شد.

لازم است در این نرم افزار و نرم افزار های مشابه اقدام به افتتاح حساب کاربری کرد. برای این کار نیاز به ایجاد نام کاربری و پسورد دارید. پس از انجام این مراحل ساخت شماره مجازی لاتویا کامل می شود.

پس از وارد شدن به پنل کاربری و استفاده از گزینه تنظیمات می توان شماره مجازی خود را رویت کرد. لازم است در زمان ساخت این شماره حتما اپلیکیشن مورد استفاده خود را مشخص کنید. نرم افزار مذکور یکی از نرم افزار های کاربردی در زمینه ساخت شماره مجازی است.

این نرم افزار بر روی سیستم اندروید و ios قابل نصب می باشد. لازم به ذکر است که در صورت استفاده طولانی مدت و مداوم از شماره مجازی در پیام رسان تلگرام بایستی تایید دو مرحله ای را در نرم افزار فعال کنید.

معرفی لاتویا

 

لاتویا یا جمهوری لتونی یکی از کشور های اروپایی است که در شمال این قاره واقع شده است. شماره مجازی لاتویا یکی از درخواست هایی است که امروزه توسط کاربران ثبت سفارش می شود. علت آن اهمیت شماره مجازی لاتویا است.

این کشور کوچک حدودا دو میلیون ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که یکی از کم جمعیت ترین و کم تراکم ترین کشور های اروپایی محسوب می شود. واحد پول آن یورو می باشد. این کشور با کشور های روسیه، استونی، لیتوانی و بلاروس همسایه است.

این کشور از سال ۲۰۰۴ جزو اتحادیه اروپا است. پیش شماره تلفنی ین کشور ۰۰۳۷۱ می باشد. دامنه اینترنتی و سطح بالای آن LV است.

 

خرید شماره مجازی لاتویا

 

یکی دیگر از راه های دریافت شماره مجازی علاوه بر ساخت ، خرید شماره در وب سایت های مختلف است. ممکن است برای دریافت این شماره با مشکل مواجه شوید. یا اینکه پس از مدت کوتاهی این شماره برای شما منحل خواهد شد.

از این رو برای دریافت و خرید شماره مجازی لاتویا با قیمت ارزان و با امنیت بالا و بدون ریپورت می توان به وب سایت معتبر نامبرفور مراجعه کرد. حتی از شماره ها میتوان برای وریفای حساب بایننس با شماره مجازی بایننس نیز استفاده کرد.

 

ساخت شماره مجازی لاتویا لتونی

چرا ساخت شماره مجازی لاتویا

تماس با کشور لاتویا و یا انجام سرمایه گذاری در این کشور و یا استفاده از وب سایت های مربوطه لازم است به فکر ساخت شماره مجازی لاتویا بود. شماره مجازی دارای کاربرد های مختلفی هستند. عضو شدن در وب سایت های خارجی و عدم ارائه شماره تلفن خود و یا اکانت ایرانی مهم ترین دلیل برای ساخت شماره مجازی لاتویا می باشد.

به هر حال برای انجام امور تحصیلی، سرمایه گذاری، انجام کار های مهاجرت و مسافرت ممکن است به داشتن شماره مجازی مربوط به این کشور نیاز پیدا کنید. از این رو ساخت و خرید شماره مجازی لاتویا ضرورت پیدا می کند.

کشور لاتویا یکی از درگاه های ورود به اروپا است و از این نظر برای بسیاری از کاربران داشتن شماره مجازی آن اهمیت دارد.

 


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت شماره مجازی : وب شایان