منو

خرید شماره مجازی آمریکا

خرید سیم‌کارت آمريکا و همچنین مقایسه با شماره مجازی آمریکا +۱ خرید سریع شماره مجازی برای شبکه های اجتماعی در سایت نامبر۴

سوالات متداول
اعتبار شماره های مجازی خریداری شده از نامبر4 تا چه زمانی است؟ :
سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.
درصورت خروج از اکانت امکان دریافت مجدد رمز ورود هست :
برای حفظ امنیت شماره ها ، فقط و فقط یک بار برای هر شماره کد فعال سازی دریافت خواهد شد و درصورت خروج امکان دریافت رمز فعال سازی نخواهد بود .
هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ :
در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد.
از چه کشور هایی خرید انجام بدهیم تا سریع تر کد دریافت کنیم؟ :
برای اپلیکیشن های مختلف پاسخ متفاوت خواهد بود ، کشور های پیشنهادی ما با علامت مشخص شده اند و لیست کشور ها در ابتدا بر اساس محبوبیت کشور در اپلیکیشن درخواستی بین کاربران مرتب شده است

بسیاری از افراد که دائماً در سفر هستند برای سهولت کار خود و اینکه ناچار نباشند در هر کشوری سیم‌کارت مربوط به آن کشور را خریداری نمایند، اقدام به خرید سیم‌کارت آمریکا نموده تا از مزیت تحسین‌برانگیز این سیم‌کارت با پوشش بسیار گسترده در ۵ قاره جهان و بیش از ۲۰۰ کشور ، بهره‌مند شوند و با خیال آسوده سفرهای تفریحی و تجاری خود را برنامه‌ریزی نمایند. اما در ایران بدلیل پوشش دهی در صورتی که برای سرویس های مختلف سیم کارت نیاز دارید پیشنهاد ما خرید شماره مجازی است

به‌هرحال اگر به دنبال خرید یک سیم‌کارت آمریکا هستید، تخفیف مکالمات تا ۹۵% با استفاده از سیستم Call back که به‌عنوان یکی از مزایای سیم‌کارت آمریکا در نظر گرفته‌شده تماس‌های شما را تا حد زیادی دارای تخفیف‌های چشم‌گیر می‌کند.

همچنین هزینه رومینگ و جابجایی، هزینه شارژ ماهیانه و سالانه، دریافت پیام کوتاه ،  کارمزد و همچنین اطلاع از اعتبار باقیمانده و دریافت ریز مکالمات ، دیگر حرفی برای گفتن درزمینۀ هزینه‌های نگهداری این سیم‌کارت باقی نمی‌گذارد، کافیست این مورد را با شماره های مجازی مقایسه کنید در شماره های مجازی آمریکا شما به راحتی خواهید توانست بدون ترس از انتن دهی و هزینه های سرسام اور نگهداری سیم کارت ارتباط خود را نگهدارید.

به‌هرحال اگر در میان خدمات سیم‌کارت آمریکا بازهم بگردید با مواردی آشنا می‌شوید که شما را متعجب می‌کنند. انتخاب بهترین سیگنال مخابراتی به‌صورت خودکار، افتتاح حساب بین‌المللی و صدور مستر کارت و ویزا کارت، آنتن دهی بسیار قوی، شارژ مکرر بدون محدودیت اعتباری و زمانی، امکان صدور مجدد سیم‌کارت در صورت مفقود و یا معیوب شدن آن با همان شماره قبلی و … هر فردی را قانع می‌کند سیم‌کارت آمریکا را جایگزین هر سیم‌کارت دیگری نماید.

شماره ۱+ رایگان:

با خرید سیم‌کارت آمریکا این قابلیت را به دست می‌آورید که یک شماره اختصاصی با پیش‌شماره ۰۰۱ آمریکا و ۰۰۴۴ انگلستان را به‌صورت هم‌زمان در یک سیم‌کارت دریافت نمایید. در این زمان بسیاری نیز مایل هستند شماره مجازی یکی از ایالات آمریکا با کد ۱+ یا به‌عبارت‌دیگر شماره ۱+ رایگان را دریافت نمایند تا بتوانند از مزایای آن استفاده کنند.

در این زمان نصب برنامه ۲ndLine – Second Phone Number  و سپس ثبت‌نام از طریق ایمیل برای دریافت شماره ۱+ رایگان الزامی است. در اینجا آنچه از همه مهم‌تر است واردکردن کد منطقه به‌منظور ارائه شماره مجازی آمریکا است. اگرچه ۱+ به‌صورت پیش‌فرض انتخاب‌شده ولی بهتر است به خاطر داشته باشید، اگر بخواهید با شماره مجازی اختصاصی آمریکا وارد برنامه‌هایی مانند Telegram یا Instagram شوید به کد ۱+ احتیاج دارید.

در بیش از ۸۰ کشور، شارژ مجدد، استفاده از صندوق صوتی، مناسب در اکثر گوشی‌های تلفن همراه، قیمت بسیار پایین و رقابتی نسبت به سایر سیم‌کارت‌های بین‌المللی از مزایایی است انتخاب بین سیم‌کارت یا شماره مجازی را به یک چالش بزرگ تبدیل نموده و بسیاری را ترغیب می‌کند به سراغ سیم‌کارت آمریکا رفته تا از دریای ویژگی‌ها و برتری‌های آن استفاده نمایند.

 


درصورتی که تمایل به خرید شماره مجازی دارید کافیست روی لینک زیر کلیک کنید
خرید شماره مجازی
برای ثبت نظر جدید ابتدا وارد شوید
طراح سایت شماره مجازی : وب شایان